Дозвілля
Насип дрібку солі в улюблений шампунь .. Ти будеш в шоці від стану свого волосся!

Хочете завжди чудово виглядати?

Візьміть звичайну кухонну сіль. Купити таку можна в будь-якому магазині за копійки. У той же час багато красунь знають, що сіль – найкраща помічниця для краси волосся і шкіри. Дізнайтеся всі секрети тут.
Сіль вже добре відома своїми корисними властивостями. Багато хто використовує її як ванночок для ніг, але є безліч інших відмінних способів використання. Спробуйте деякі з них для себе:

1. Догляд за волоссям

Якщо ваше волосся швидко жирніє, ви можете спробувати цей трюк: Додайте жменю солі до звичайної шампуні. Вимийте, і стан вашого волосся буде чудове, зверніть увагу в подальшому на зниження жирності волосся. В якості альтернативи, ви можете спробувати більш передові методи лікування солі для підвищення вашого обсягу волосся. Змішайте сіль з кондиціонером, підігрійте цю суміш на плиті, а потім масажуйте її від ваших коренів до кінчиків. Протримаєтеся 20 хвилин і змийте. Лікування працює – запобігає посічені кінці і має привести до збільшення обсягу волосся.
2. Догляд за обличчям

Змішайте сіль разом з рідким милом або очищаючим кремом для обличчя. Акуратно втирайте суміш на шкіру і змийте теплою водою. Це повинно допомогти підтримувати рівень вологи в шкірі і видалити старі мертві клітини шкіри.
3. Догляд за ногами

Якщо ви перебуваєте на ногах весь день, ваші ноги можуть швидко почати відчувати втому і біль. Сіль змішують разом з оливковою олією, це може бути великим лікуванням для боротьби з сухістю шкіри на ногах. Втирайте суміш у ваші ступні ніг один або два рази на тиждень, а суха шкіра повинна швидко поліпшуватися. Ви можете додати ефірне масло за вашим вибором для приємного аромату.

Читайте також:  Розріжте 1 лимон на 4 частини, посипте сіллю і покладіть на кухні! Цей трюк змінить ваше життя назавжди!

Джерело.

Реклама

Реклама

Related Post

facebook