Дозвілля
Найпривабливіший чоловік одружився (фото)

Голлівудська пара Єва Мендес і Раян Гослінґ стали чоловіком і дружиною. Видання HollywoodLife, посилаючись на обізнані джерела, повідомляє, що 35-річний актор і його 42-річна пасія і мати його двох дітей пов’язали себе узами шлюбу ще в червні. Церемонія була таємницею і пройшла в колі сім’ї.

“Єва зробила пропозицію Райану і він був абсолютно шокований. Після багатьох років відмови стати його дружиною і взагалі категорично висловлюючись проти шлюбу, вона змінила свою думку на 180 градусів” – розповів інсайдер і додав, що весілля пройшло в їх з Райаном будинку на Голлівудських Холмах.

“Гості, який прийшли до них, навіть не підозрювали, що йдуть на весільну церемонію – Єва і Райан запрошували їх на звичайну вечірку. Звичайно ж, потім всіх попросили мовчати і нікому не розповідати про весілля, особливо ЗМІ“, – розповів інсайдер.

Нагадаємо, що у пари, яка довгий час жила у цивільному шлюбі, є дві дочки Есмеральда і Амада Лі. Саме народження другої дитини підштовхнуло до рішення Єву. Незадовго до появи на світло маляти помер від раку старший брат актриси Хуан Карлос.

Читайте також:

“До Єви прийшло розуміння того, наскільки швидкоплинне життя, і вона вирішила ощасливити Райана, який давно просив її стати його дружиною“, – розповів інсайдер. Сам Гослінг в недавньому інтерв’ю порівняв свою сімейну і подружнє життя з раєм.

Французьке видання включило актора Райана Гослінґа в рейтинг “найпривабливіших чоловіків”. Редакція французького аналога американського People Paris Match склала список найпривабливіших чоловіків 2016 року, де зірка “Місця під соснами” посів лідируючу позицію.

мендес

Джерело.

Реклама

Реклама

Related Post

facebook