Події
Депутат райради на Закарпатті випадково застрелив на полюванні свого напарника

Нещасний випадок, у результаті якого загинула людина, стався сьогодні біля с. Лубня Великоберезнянського району на території Ужанського національного природного парку, повідомили прес-службі Закарпатської ОДА.

Депутат Великоберезнянської районної ради під час полювання з необережності застрелив свого напарника майора поліції, начальника сектору по контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи ГУ НП в Закарпатській області.

“Висловлюю співчуття рідним і близьким загиблого. Водночас не можу обминути той факт, що фігуранти нещасного випадку, котрі мають пряме відношення до правоохоронних органів і, в першу чергу, мали б слідкувати за дотриманням закону, займалися браконьєрством на території Ужанського національного природного парку. Я дав доручення прокуратурі області та Головному управлінню національної поліції ретельно вивчити обставини трагедії і зробити жорсткі висновки. Ніяких поблажок нікому не буде, перед законом усі рівні. Цей випадок має стати наукою для всіх інших, хто захоче демонстративно порушувати закон”, – зазначив голова ОДА Геннадій Москаль.

У ГУ НП в Закарпатській області УНН підтвердили факт смерті людини, зазначивши, що злочин кваліфіковано за ст. 119 ККУ (вбивство через необережність). Наразі тривають слідчі дії на місці трагедії.

Джерело.

Реклама

Реклама

Related Post

facebook