Політика Народный депутат от Радикальной партии Игорь Мосийчук в окружении сотрудников СБУ идет к выходу из здания Верховной Рады Украины, в Киеве, 17 сентября 2015 г. Правоохранители в здании Верховной Рады Украины задержали народного депутата от Радикальной партии Игоря Мосийчука. Депутат Мосийчук сам вышел из кабинета, где проходило заседание фракции РП. 17 сентября, Верховная Рада по представлению Генпрокуратуры дал согласие на привлечение к уголовной ответственности, задержание и арест Мосийчука. На заседании ВР было продемонстрировано видео с участием Мосийчука, снятое скрытой камерой, где обсуждалась возможность решения определенных вопросов за деньги. Фото Косарев Александр / УНИАН

Через схуднення мене не могли ідентифікувати,- епатажний Мосійчук під час засідань Ради полетів у Дубай

Народний депутат від “Радикальної партії” Ігор Мосійчук напередодні приземлився у найбільшому місті Об’єднаних арбаських еміратів – Дубаї.

Як повідомив політик на своїй сторінці у Facebook, летів він туди економ-класом і отримав для подорожі звичайну туристичну візу.

“Дипломатичний паспорт на прикордонному контролі дійсно пред’являв, бо по звичайному закордонному паспорту через схуднення мене не могли ідентифікувати”, – пише Мосійчук.

Причиною такого неочікуваного відльоту стала потреба допомогти його другові, якого кинули у в’язницю Шарджа.

“Зараз він хворий (теж переніс хірургічну операцію на шлунку) в арабській в’язниці а на волі його чекає дружина з трьома дітьми (найменшому немає місяця)”, – зазначив нардеп.

Крім того, Мосійчук спростував інформацію деяких недоброзичливців, що йому політ обійшовся у 126 тисяч гривень, виклавши відповідну світлину.

Як видно з фото, пан Ігор за подорож до ОАЕ заплатив близько 11 тисяч гривень.

Щоправда, на сайті МАУ можна знайти квитки за приблизно 4 тисячі гривень.

Читайте також: “Тільки амеби так роблять”: у Раді жорстко “наїхали” на Кужель (відео)

Джерело.

Загрузка...

Related Post