fbpx

Звіряче побиття футболіста за договірняк

Про те, що 23-річний футболіст був побитий, повідомляє портал TUT.BY з посиланням на своїх користувачів. Зараз Булиненок знаходиться у відділенні нейрохірургії в мінській лікарні. Спортсмену потрібна операція.

«Позавчора у нас був матч з мінським «Лучом». Після гри їхали додому, в машині були я і ще чотири людини. І коли від’їхали недалеко від Ошмян, нас зупинили два автомобілі. Один підрізав зліва, інший був ззаду. Вискочили п’ятеро міцних озброєних хлопців у масках і почали нас викидати з салону», – розповів сам Булиненок.

«Ви зараз зіграли договірний матч, – кажуть. – Ми бачили вашу команду напередодні ввечері в парку, де ви розмовляли з литовцем з приводу результату матчу з «Лучом». Ти точно там був, ми вас бачили!», – Передав слова нападників спортсмен. При цьому сам він стверджує, що в той вечір був з друзями і нічого не знає про литовця.

«Коли мене поставили перед камерою, то сказав все, що вимагали: «Так, я там був», і інша така маячня». Потім нас посадили в різні машини, мене повезли в управління по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією по Мінську і Мінській області. Почався допит, і я сказав, що на камеру під час захоплення говорив маячню, тому що боявся за своє життя. І розповів правду – про те, що ні в яких зустрічах з литовцем з приводу договірних матчів не брав участі і нічого про це не знаю. Сказав, що був в місті з друзями. А якби такі розмови велися, то не брав участі б в такому матчі, а просто зібрався і поїхав би до Мінська. Тому що для мене участь у «договірняках» неприйнятна», – поділився Булиненок.

Читайте також: НАБУ хоче перевірити візит нардепів на матч Євро-2016

Близько першої години ночі футболіста відпустили, після чого він попрямував до лікарні.

«Діагностували зміщення щелепи, перелом вилиці і кісточки під оком. Сказали, що близько двох тижнів потрібно лікуватися в лікарні. Решту хлопців теж допитували, після чого відпустили. Але, на щастя, їх при затриманні так не побили», – додав він.

«Виявляється, були затримані ще люди з футбольного клубу «Луч». Нібито якийсь литовець комусь із гравців якісь гроші передавав, ведеться розслідування. Що далі? Поки толком нічого не знаю. Сказали, що ведеться розслідування і що з’явилися якісь результати. Стосовно побиття при затриманні, то в управлінні пояснили, що вони не можуть контролювати цю групу захоплення, яку наймають. Мовляв, ці хлопці при затриманні діють на свій розсуд, – зазначив Булиненок.

«Стосовно інформації з приводу футболіста «Ошмян», то ним було написано заяву. За фактом цієї заяви проводиться перевірка. І її результати будуть нами обов’язково оприлюднені. За результатами цієї перевірки будуть визначені правомірність затримання та дій співробітників правоохоронних органів, які проводили затримання. З приводу затримання представників клубу «Луч» інформація буде розміщена на офіційному сайті МВС найближчим часом» – прокоментував ситуацію порталу TUT.BY заступник начальника прес-служби МВС Республіки Білорусь Георгій Евчар.

Варто зазначати, що по ходу матчу «Ошмяни» – «Луч», що завершився з рахунком 3:3, «Ошмяни» двічі вели з різницею в два м’ячі (2:0, 3:1), але не втримали перемогу, пропустивши третій гол на 82-й хвилині з пенальті. Сергій Булиненок при цьому вийшов на заміну на 90-й хвилині.

Зараз «Ошмяни» займають останнє місце в першій лізі, а «Луч» займає четверту сходинку.

Футболіст раніше попросив клуб розірвати контракт, але в «Ошмянах» його попросили дограти до кінця першого кола. За його словами, він повідомив членам клубу про своє побиття і допити, чим збентежив їх.

Читайте також: У хабарництві запідозрили нового очільника FIFA

Джерело.

You cannot copy content of this page