fbpx

Знаючи, що це останній день народження дочки, батьки влаштували для неї особливе свято!

Всі члени однієї сім’ї пов’язані навічно. Які б відносини не панували всередині і що б там не говорили, але все ж сім’я – це надзвичайно важливо. Якщо в родині радість, то її поділяють всі разом і загальних веселощів стає набагато більше, а в разі якоїсь сумної події тебе підтримує багато людей і пережити її набагато легше. На жаль, в сімействі наших сьогоднішніх героїв, Раяна і Хайді, трапилася трагічна подія. Захворіла їх дочка Ліла. Дівчинці всього 5 років, але вона вже 3 роки бореться з раковою пухлиною. На жаль, безуспішно. Нещодавно у неї був день народження, швидше за все, останній в її житті, і батьки зробили це свято особливим …

Лікарі кажуть, що слабкий організм дівчинки більше не витримає хіміотерапії, а так як рак перемогти не вдалося, то в кращому випадку вона доживе до Дня подяки.

Для того щоб зробити останній день народження своєї доньки незабутнім, її батьки створили спеціальне співтовариство в Facebook, де розповіли її історію …

Раяну і Хайді допомогли місцеві бізнесмени, волонтери і прості люди. 31 липня відбулася грандіозна вечірка.

Оскільки дівчинка ніколи не зможе побувати на випускному і весіллі, в це свято вмістили все …

Всі витрати були покриті за рахунок добровільних пожертвувань з усіх куточків Сполучених Штатів.

На святі Ліла була Попелюшкою, а навколо неї зібралися всі інші діснеївські принцеси.

Батько зробив дочці «пропозицію» і станцював з нею справжній весільний танець, щоб дівчинка могла відчути те, чого ніколи в її житті не трапиться.

Раян говорить: «Ми не змогли б так довго боротися за її здоров’я і влаштувати це свято без допомоги величезної кількості людей. Дякую вам всім. Все це було зроблено заради посмішки маленької дівчинки ».

І вона посміхнулася …

Ця історія зворушує до глибини душі. Дуже складно стримати сльози, коли дізнаєшся про таке. Якщо ти зі мною згоден, то розкажи про Раяна, Хайді і Лілі своїм друзям. Такі історії повинні надихати якомога більшу кількість людей.

Читайте також: 3 посмертних бажання султана Сулеймана змусили його підданих ойкнути …

Джерело.

You cannot copy content of this page