fbpx

Зірки кажуть, що 5 березня можливо завершиться черговий період у вашому житті

Овен
Сьогодні вам доведеться зіткнутися з масою дрібних, але неприємних перешкод. Намагайтеся утриматися від спокуси посваритись з кимось, набагато корисніше буде скористатися його моральною підтримкою.

Телець
Ви рідне місто добре знаєте? Якщо так, то, напевно, зрозумійте, куди краще піти погуляти. Якщо ні – необхідно його терміново дослідити.

Близнюки
Сьогодні вам не варто пред’являти будь-які претензії до будь-кого. Вам із задоволенням пояснять їхню необґрунтованість, доведеться вибачатися.

Рак
Не соромтеся уникати людей, які відверто харчуються вашою енергією. Сьогодні варто присвятити заняттям, які не потребують розумової напруги.

Лев
Сьогодні, можливо, завершиться черговий період у вашому житті.

Діва
Не варто бути до людей настільки ж вимогливим, як і до себе самого, не все ж такі досконалі. Сьогодні вам доведеться проявити просто ангельське терпіння.

Терези
Сьогодні вдалий день для завершення довгострокових проектів. Якщо не сьогодні, то найближчим часом. Водночас починати щось нове поки що не варто.

Скорпіон
Сьогодні ви знову застрягнете у болоті брудної роботи. Місяць змусить вас виглядати здатним на активні дії, незважаючи на явну нестачу запопадливості. Немає сенсу боротися з цим, краще постарайтеся якнайшвидше закінчити.

Стрілець
Сьогодні вам варто спробувати знайти невидиму точку рівноваги між особистими почуттями та стосунками з іншими людьми. Постарайтеся наламати не дуже багато дров, їх вже й так надміру.

Козеріг
Сьогодні вам обов’язково має пощастити. Ваше завдання – побачити, у чому саме вам пощастило.

Водолій
Сьогодні вас відвідає феноменальна кількість цінних думок та геніальних ідей. Деякі з них, мабуть, мають сенс записати – раптом у майбутньому знадобляться.

Риби
Сьогодні у вас трохи розіграється уява. Не так, щоб зовсім до рожевих слонів, але порядно. У зв’язку з цим не варто нині когось у чомусь переконувати. Цілком можливо, що ви самі помиляєтесь.

You cannot copy content of this page