fbpx

Зіркова відпустка: Як відома співачка ніжилась на пляжі і співала гімн у Греції (фото)

Посеред червня співачка Катерина Бужинська із чоловіком Дімітаром та донькою Оленою вирушили у відпустку. Для відпочинку артистка обрала курорти Греції.

В інтерв’ю depo.ua Бужинська розповіла, чому закохалась у цю країну, і як греки ставляться до українців.

– Цього літа ви подорожували Грецією. Розкажіть, чому саме ви обрали цю країну для літнього відпочинку?

– В Греції є все, адже Греція – батьківщина богів. Благодатна природа, історія і культура цього краю незмінно приваблюють. Античність і сучасність, водоспади і печери, храми і музеї – все це в такій кількості є тільки в цій країні. Тому суперечок з вибором місця для відпочинку у нас не виникало. Тим паче від Софії до грецького кордону менше ніж 200 км (Катя Бужинська з чоловіком та донькою проживають в Болгарії, – ред.).

– Які курорти ви відвідали?

– Незрівнянний острів Тасос, який називають найзеленішим островом Греції завдяки багатій рослинності. Також були на острові Корфу, Закінтосі та Лефкаді.

– З ким ви подорожували?

– З родиною. Донька вперше була в Греції. Її настільки захопила ця країна, що по приїзду попросила книгу з повною історією Греції та кожного її куточку.

– Це був суто пляжний відпочинок, чи ви подорожували з екскурсіями?

– Була екскурсія до місця, яке в Греції називають восьмим дивом світу – Монастирі Метеори. Це один з найбільших монастирських комплексів в Греції, прославлений, перш за все, своїм унікальним розташуванням на вершинах скель.

– Зазвичай, в яких готелях зупиняєтеся, що для вас важливо – кількість зірок, харчування, сервіс?

– Обираємо готелі на першій лінії, ближче до моря і бажано зі сніданком. Коли подорожую з дитиною, то більш прискіпливо ставлюся до вибору готелю, як і будь-яка мама. Іноді кількість зірок не має значення. Головне – чистота, якісна їжа, комфортні умови.

– Кому б порадили відпочинок у Греції?

– Порадила б молодятам. Це прекрасне місце для романтичної подорожі. Такий подарунок мені зробив коханий чоловік торік. З дитинства захоплювалася міфологією, зачитувалася міфами і розповідями про богинь, мріяла подорожувати і побувати в кожному куточку нашої планети. Завжди хотіла відвідати острови закоханих Санторіні. Моя мрія здійснилася. Тоді ми відвідали церкву Айіу Міна – символ острова, археологічні музеї, вулканічні острови, Собор Богоматері. А день народження відсвяткували у Венеціанському замку, де насолодилися чудовим краєвидом.

Була здивована, коли Дімітар зробив ще один подарунок – організував фотосесію в цьому прекрасному місці в національному стилі. Все було продумано до дрібниць. У мене була шикарна сукня, а чоловік одягнув вишиванку. Емоції мене переповнювали, є що згадати.

Читайте також: ПОБАЧЕННЯ З ВІРОЮ БРЕЖНЄВОЮ БУЛО ПРОДАНО НА АУКЦІОНІ ЗА $ 25 000

– Як реагували греки на те, що ви відома співачка та українка?

– Під час вечірньої прогулянки на мені був гарний стилізований український костюм. Перехожі часто запитували: “Ви з України?”. Просили сфотографуватися, заспівати. Коли співала гімн України навіть намагалися підспівувати.

– Що кажуть у Греції про Україну?

– Чула тільки гарні відгуки, жодного поганого слова.

– Чи не заважали вам відпочивати “брати”-росіяни?

– Росіян не зустрічала. Все було добре.

– Ви вже відпочивали у Греції, вдалося щось побачити нове, відкрити якість національні страви?

– Я закохалася в цю країну, і мені хочеться вивчити її з різних сторін. Тому кожного разу відкриваю для себе нові острови, історичні та легендарні місця.

бужинська з чоловіком

Джерело.

You cannot copy content of this page