fbpx
Дозвілля
Життєві зміни які допоможуть знайти ідеального чоловіка

Багато жінок і дівчат потрапляють в “пастку” стандартної схеми “дім-робота-дім”. Психологи називають цю пастку “колесом” і констатують, що саме вона заважає більшості дівчат влаштувати своє сімейне щастя.

Ще однією перешкодою є мама, вірніше спільне з нею проживання. У зв’язку з цим психологи дали п’ять порад, як знайти чоловіка, пише “segodnya“.

Порада перша – оформити розлучення з мамою. Експерти запевняють, що в спілкуванні з матір’ю немає нічого поганого, але якщо жінка хоче знайти свій будинок, краще з цією близькою людиною розлучитися. Природно, можна ходити в гості, іноді ночувати, але краще жити своїм будинком, куди можна привести коханого чоловіка і провести час без строгого батьківського нагляду. Критичним вважається вік, коли під маминим крилом залишається дівчина років 35. Є ризик, що вона так батьківське гніздо і не покине.

Порада друга – жити собі в радість! Потрібно жити так, щоб було комфортно самій шукачці відносин, а не всім навколо. Не варто бігти під вінець, як тільки мама сказала: “Вік уже, скоро народжувати не зможеш!”. Тоді-то цілком впевнена в собі жінка кидається на пошуки кого-небудь, аби швидше вийти заміж і народити сина-двієчника і хулігана на радість бабусям і дідусям і на муки самій собі. До пошуку партнера потрібно підходити відповідально і вибирати того, хто дійсно змушує битися серце швидше.

Порада третя – не май сто рублів, а май сто друзів. Останнім часом дівчата, бажаючи підкреслити свою значимість і інтелект, заявляють, що подруг у них мало, адже по клубам вони не ходять і в соцмережах не “зависають”. І дарма. Інтернет відмінна можливість для дівчат особливо знайти подруг, які мають друзів, або відразу друзів, які можуть потім стати чимось більшим.

Порада четверта – ігнорувати комплекси, а краще прийняти їх. Побита фраза “полюби себе, і інші тебе полюблять” не завжди справедлива. Звичайно, ганьбити своє відображення в дзеркалі теж ні до чого, краще тверезо подивитися на себе і прийняти свої недоліки. Не поспішайте збирати гроші на плаcтичні опeрaції – ви просто станете копією чергової моделі глянцю. А чоловікам потрібно щось унікальне. Клони, як вдалі, так і не дуже, їм не потрібні. Хто знає, може ваші “недоліки” і приваблять обранця своєю оригінальністю.

Порада п’ята – знайти цікаве хобі. Крім роботи бажано мати захоплення, яке зможе розширити коло спілкування. Наприклад, скелелазіння – і для фігури корисно (фізичні навантаження) і молоді люди там є в надлишку.