fbpx

Жінки з цими іменами зводять чоловіків з розуму

Усі знають, що кожне ім’я несе в собі певну інформацію та має своє особливе значення. Втім це ще не все, адже імена можуть ще й притягувати інших, пише “Радіо Максимум”.

Отже, до вашої уваги список імен жінок, які без жодних намагань можуть звести з розуму будь-якого чоловіка.

Олександра. Почнемо з того, що з грецької це ім’я означає “мужня”, “захисниця”. Олександри впевнені в собі та мають твердий характер. Крім того вони часто роблять успішну кар’єру та займають високі посади. Хочете бачити поруч із собою сильну жінку – знайомтеся з Олександрами. Можливо, серед них знайдете ту єдину.

Анна. Жінки з іменем Анна надзвичайно милосердні, турботливі та життєрадісні, але мають сильний характер. На них можна покластися, вони наділені неймовірною енергетикою. Анна буде опорою та підтримкою для свого чоловіка.

Читайте також: Значення імені Ірина, сумісність, походження

Вікторія. Оці панянки справжні бійці. Воно й не дивно, адже ім’я з латини перекладається як “перемога”, “переможниця”. До слова, найчастіше Вікторії обирають таку професію, в якій результат її зусиль буде залежати лише від неї.

Ірина. Надзвичайно практичні жінки, які можуть похизуватися аналітичним складом розуму. Звичайно ж, це не означає, що перед вами бухгалтер або економіст. Просто вона чудово знає, чого хоче від життя та впевнено до цього йде. Життя цих панянок сповнене цікавих подій: вони не сидітимуть вдома, а вирушатимуть в подорожі.

Марина. Власниці цього імені чудово приховують свої почуття та пропускають їх крізь сито розуму. Найчастіше всі мрії про лідерство та бажання керувати вони тримають десь глибоко в душі. Крім того, вони ніколи не скаржаться на здоров’я та готові терпіти до останнього, щоб не показати свою слабкість. Не дарма Павло Зібров обрав собі у дружину Марину, якій згодом присвятив свою прекрасну пісню.

You cannot copy content of this page