fbpx

Занесло проїздом тестя з тещею. Їхали проїздом та подзвонили запитали чи вдома я? Я відповів що вдома, а ваша дочка на роботі і що зможу вас прийняти так як вихідний у мене. На що тесть сказав що довго мене турбувати не будуть, а заїдуть максимум на пів години.

Занесло проїздом тестя з тещею. Їхали проїздом та подзвонили запитали чи вдома я? Я відповів що вдома, а ваша дочка на роботі і що зможу вас прийняти так як вихідний у мене.

На що тесть сказав що довго мене турбувати не будуть, а заїдуть максимум на пів години. Ну справа зроблена через 10 хвилин дзвінок у двері і на порозі з’являються родичі.

На пропозицію перекусити тесть категорично заявляє, що вони ситі і поп’ють чаю або кави без нічого. Ну наполягати не став. Накрив на стіл, та зробив кави.

Під кінець тесть запитав чи нема сиру якого?

– Та завжди будь ласка відповідаю та ставлю упаковку гарного сиру.

Допивши каву так само швидко збиралися додому. По дорозі ще й попросив подивитися авто на наявність олії та всіх рідин. Справи зробили, помахали ручкою та поїхали.

Розплата настала ввечері. Після приходу додому дружина поцікавилася гостями на що я розповів як усе було.

Вона пояснила, що обід був у холодильнику, але я сказав що вони відмовилися. Під час вечірнього “сеансу” зв’язку – теща заявила, що зять навіть не запропонував погодувати та напоїв одною кавою.

Оплески в студію. Чим далі живе Мама, тим спокійніше в сім’ї. Хіба не так?

You cannot copy content of this page