fbpx

Захотіла – отримала. Робила все аби отримати коханого у чоловіки. Одружений? Нічого, у кожного свої недоліки. Врешті, я теж хотіла бути щасливою. Хто винен, що та не змогла його утримати? Та минуло пів року подружнього життя і я на стіни лізти готова

Знаєте, у мене дуже неоднозначна ситуація в житті. Справа в тому, що деякий час тому я познайомилася з одним чоловіком, у нас зав’язалися романтичні стосунки. Все було добре, крім одного – мій обранець був одружений! Знаю, що багато хто засудить мене, але так склалися обставини. Мені було все одно, що подумають інші. Я була закохана в цього чоловіка, і просто хотіла бути поруч з ним.

Єдине, про що я думала, це те, як стати єдиною жінкою в житті мого обранця. Розумієте, мені було просто нестерпно думати про те, що мій коханий чоловік живе з іншою жінкою. Я не хотіла ділити свого чоловіка ні з ким. Він повинен бути моїм і тільки моїм! Загалом, я вирішила забрати свого коханого з сім’ї. Це стало моєю основною метою. І я доклала всіх зусиль, щоб домогтися бажаного. Не буду вдаватися в подробиці, і розповідати, які методи я використовувала, і як змогла здобути свого чоловіка. Скажу тільки, що, пройшовши багато, я таки отримала бажане!

Мій чоловік пішов з сім’ї і переїхав до мене. Я більше не була коханкою. Я стала єдиною жінкою! Розлучення далось йому не просто. Тоді я підтримувала його як могла. Робила все, щоб він був щасливий.

Спочатку наші відносини цілком мене влаштовували. Я намагалася бути хорошою дружиною (нехай навіть і не офіційною) і господинею. Робила все, щоб моєму чоловікові було затишно і комфортно. Можу сказати, що в той час я жила його життям. Всі мої думки і турботи крутилися навколо нього. Я була зациклена на тому, аби довести йому, що він зробив правильний і єдино вірний вибір.

Так минуло кілька місяців. І знаєте, в один момент я помітила, що мій чоловік якось змінився. Розумієте, коли ми були просто коханцями, він був зовсім іншим. Мій коханий був таким турботливим і уважним. Він робив для мене буквально все. Я не знала відмови ні в чому. А зараз, все наше життя і стосунки переросли в суцільне обговорення побутових питань. Наші вечори стали нудними, а розмови порожніми. Раніше, що не зустріч – екстрим. Що не поїздка -казка.

А тепер у мене котлети, рулети і шкарпетки брудні у голові. Я не єдина кохана, а обслуга якась. Маю нову мрію – повернути свого коханого жінці, але прокрутити це так, аби він мене не залишив. Все ж таки статус дружини має надто вже багато нудних зобов’язань. А от статус коханки навпаки- одні тобі привілеї і задоволення.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page