fbpx

Зачарувала усіх: фігуристка Анастасія Шаботова у вишиванці виступила на Олімпіаді в Пекіні під український “Щедрик”. Відео

16-річна фігуристка Анастасія Шаботова виступила на Олімпіаді-2022 у Пекіні під всесвітньовідомий “Щедрик” Миколи Леонтовича.

Для дівчини це перша Олімпіада в житті.

Спортсменка виступила у костюмі з елементами української вишиванки.

Анастасії вдалося без проблем зробити комбінацію лутц-тулуп. Спортсменка легко і високо вистрибнула, продемонструвавши велику амплітуду. У своїй програмі вона заявила один із найскладніших стрибків у жіночому катанні – потрійний аксель.

Користувачам соцмереж виступ українки дуже сподобався. Схвальний відгук написала навіть амерканська письменниця Сара Арчер.

“Мені подобається цей костюм, натхненний традиційним орнаментом. Анастасія Шаботова, Україна,” – поділилася своїми враженнями письменниця у своєму Твіттері.

Однак, попри схвальні відгуки коментаторів та глядачів, судді все ж були суворими до виступу українки та оцінили компоненти програми не надто високо.

У підсумку Анастасія Шаботова посіла 7-е місце, набравши 62,49 бала.

Цікаво, що сама спортсменка народилася в Москві, але має українське коріння. Свого часу фігуристка поїхала із Росії, змінила громадянство і почала представляти Україну.

Відео: Лариса Білозір, Фейсбук

You cannot copy content of this page