fbpx
Технології
З’явився легкий спосіб допомогти незрячим людям (відео)

Данські розробники створили спеціальний мобільний додаток для людей з порушеннями зору. Додаток “be my eyes” з’єднує людей, які мають проблеми із зором з волонтерами.

Енн Хансен втратила зір ще у підлітковому віці. З того часу, попри свою проблему, вона намагається вести нормальне життя. Коли жінка довідалася про додаток “будь моїми очима”, то відразу зрозуміла – це саме те, що їй потрібно.

Цей додаток дає можливість мені бути більш незалежною. Наприклад, коли я готую на кухні для гостей, то потім усе треба прибрати. Тому я просто телефоную комусь і питаю, чи все виглядає чисто, а чи треба ще щось прибрати, – розповіла жінка.

Додаток працює досить просто: усі його користувачі діляться на дві групи. Перша – це ті, хто потребує допомоги, а друга – хто хоче допомогти. І коли незрячій людині треба щось підказати, вона просто робить відеодзвінок і наводить камеру на предмет, який її цікавить. Тоді волонтер може відповісти на питання незрячого. Наприклад сказати термін придатності продуктів, або допомогти встановити температуру у пічці.

За словами розробників, цей додаток не змінює життя незрячих, але полегшує його.

Читайте також:СТАЛО ВІДОМО, ЧОМУ СМАРТФОНИ РОЗРЯДЖАЮТЬСЯ НА ХОЛОДІ І ЯК ЇХ ЗІГРІТИ 

Допомогти незрячим може кожен охочий. Для цього просто потрібно встановити додаток. До слова він враховує часові пояси, тому можна не хвилюватися, що вам зателефонують вночі.


Джерело.