fbpx

Ювілейний гол та пригoлoмшлива перемога: збірна України обіграла Туреччину з рахунком 2:0

2 вересня, на харківському стадіоні «Металіст» збірна України приймала турецьку збірну з футболу. Це був матч відбіркового турніру чемпіонату світу з футболу 2018 року. Збірній Україні сьогодні була потрібна лише перемога , інший результат позбавляв нашу команду шансів щодо першого чи другого місця, які давали б шанси вийти на ЧС-2018 чи спробувати щастя в додатковому раунді плей-офф. І вона її здобула, потішивши вболівальників яскравою грою. Поєдинок закінчився із рахунком 2:0 на нашу користь. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР.

За підсумками шести зіграних турів, Туреччина та Україна мали однакову кількість очок – 11. Попри це, турецька збірна знаходилася на третій сходинці турнірної таблиці, а українці йшли четвертими, оскільки в нас була гірша різниця забитих і пропущених м’ячів.

Фанати збірної України всіляко підтримували своїх кумирів. Почалося все з маршу, яким вони пройшли до стадіону, виспівуючи «Червону руту». Це підняло дух футболістів, але не обійшлося без конфузу – перед матчем на поле з турецького сектору вибігла дівчина без oдягy, на грyдяx якої було написано Erdоgаn kіllеr. Вона була одягнена у блакитні шорти та вінок, дівчину швидко вивели з поля.

Рахунок в матчі на 18-й хвилині відкрив форвард «Борусії» Андрій Ярмоленко. Для нього цей гол став ювілейним – 30-м у складі збірної України. До слова, більше за нього за збірну України забивав лише сам тренер – Андрій Шевченко, на рахунку якого 48 голів за збірну.

Однак на цьому Ярмоленко не зупинився. І завдяки нападнику збірної перший тайм із Туреччиною для нас закінчився з рахунком 2:0. Таким його вдалося втримати до кінця поєдинку, не дивлячись на додатковий час.