fbpx

YouTube запустив соціальну мережу

У новому розділі можна публікувати текстові повідомлення, зображення, анімовані GIF і інші матеріали для своїх передплатників.

Найбільший відеохостинг YouTube запустив власну соціальну мережу для блогерів, відкривши бета-версію розділу YouTube Community.

YouTube Community запущена в бета-версії і призначена для блогерів. Поки доступ до неї відкритий тільки зіркам ресурсу – авторам каналів John & Hank Green, AsapSCIENCE, The Game Theorists, Karmin, The Key of Awesome і ін.

Передбачається, що новий сервіс допоможе користувачам хостингу залучати аудиторію, використовуючи, крім відео тексти, гіфки і інші додаткові матеріали.

Як пише видання TechCrunch, запуск YouTube Community має більше сенсу, ніж створення нової соціальної мережі на кшталт Google+, що провалилася, так як новий сервіс дає авторам відеоконтенту ефективну можливість безпосередньо спілкуватися з шанувальниками.

Читайте також:  Що насправді означають «лайки» в соцмережах і як ними користуватися. Важлива інформація для користувачів.

Джерело.

You cannot copy content of this page