fbpx
Дозвілля
“Її могло і не бути”: українська телеведуча розповіла, як зважилася на “повний комплект” дітей (фото)

Відома українська телеведуча Марічка Падалко відверто розповіла про те, як зважилася на “повний комплект” дітей.

В Instagram мама трьох дітей написала пост, у якому зворушливо привітала молодшу дочку з днем народження.

“Її могло і не бути в нашому житті, – зізналася Падалко. – Коли ми дізналися про Катю, у нас уже був дворічний хлопчик та однорічна дівчинка – і так “повний комплект”, як мені натякали тоді. Ха! Тільки хто насправді знає, що “повний” означає для кожної окремої сім’ї… Щасливою сім’єю люди можуть бути удвох, утрьох…”

Марічка Падалко зазначила, що молодша дочка Катя створила їхній ідеальний розмір сім’ї.

“Саме без цієї “батарейки” у вічно гарному настрої ми відчуваємо себе трохи недосім’єю”, – поділилася телеведуча.

За словами Падалко, незадовго за того, як вона дізналася про третю вагітність, їй під час ефіру подарували особливу картину, яка стала знаковою для сім’ї.

“Мені на ефірі Ксенія Симонова подарувала свою “пісочну” картину. “Мама і дитя” до того провисіла в одному з медичних закладів на соціальній виставці “Збережи життя”. Пізніше я подумала, що це був знаковий подарунок. Можливо, я сьогодні теж когось підтримаю, і у когось народиться маленький принц або принцеса”, – повідомила вона.

Нагадаємо, телеведуча Марічка Падалко від члена об’єднання “Самопоміч” Єгора Соболєва народила трьох дітей: Михайла, Марію і Катерину. Першого вересня їхній молодшій доньці Каті виповнилося 6 років.

Читайте також: Скандал з Віталієм Козловським: співаку заборонили покидати Україну на 83 роки

Її могло і не бути в нашому житті. Коли ми дізналися про Катю, в нас вже був дворічний хлопчик і однорічна дівчинка- і так “повний комплект”, як мені натякали тоді. Ха! Тільки, хто насправді знає, що “повний” означає для кожної окремої родини… Щасливою сім’єю люди можуть бути двох, трьох, десятьох. Катя обрала наш ідеальний розмір. Саме без цієї “батарейки” у вічно гарному настрої ми почуваємося трохи недородиною. – Катя, від тебе так пахне супчиком – сказали їй сьогодні. – А завтра, мамочка, буде пахнути днем народженням – відповіла Катілла, хитро примруживши очі. Але цей пост не про іменинницю. Незадовго за того, як вона нам з татом дала про себе знати, мені на ефірі Ксенія Симонова подарувала свою “пісочну” картину. “Мама і дитя” до того провисіла в одному з євпаторійських медзакладів на соціальній виставці “Збережи життя”. Пізніше я подумала, що то був знаковий подарунок. Можливо, я сьогодні теж когось підтримаю, і в когось народитися маленький принц чи принцеса. Екзюпері, до речі, теж був третьою дитиною в своїх батьків…

Фото опубликовано Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Джерело.