fbpx

Їй вже 56 років, але виглядає жінка на 30. Дізнайтесь, у чому ж секрет!

На скільки жінка виглядає, стільки їй років.

І коли ти оцінюєш вік людини, то в першу чергу увага приділяється обличчю і фігурі. Проте це далеко не все! На несвідомому рівні людина помічає ще багато різних критеріїв, передає Ukr.Media.

Молодість обличчя

Моїй тітці 56 років, а виглядає вона на 30! Багато знайомі дуже заздрять її зовнішнім виглядом, але причину зрозуміти не можуть. А вона криється в здоровому хребті!

«Молодість людини і хребта: який зв’язок?» — обуришся ти, як і я. Але вона є, і сама пряма!  Але зовнішній вигляд, це не тільки красива і сяюча шкіра, стан якої іноді можна приховати майстерно виконаному макіяжі. Але ніяка косметика не може приховати його пропорцій, стан шиї, поставу і ходу. А адже саме ці фактори мають безпосереднє відношення до хребта.

Реклама з телевізора та Інтернету постійно розповідає нам про омолоджуючі властивості кремів, швидкодіючі сироватки або маски з диво-ефектом. Косметичні засоби, природно, теж роблять свою справу, але, розраховуючи тільки на них, ти упускаєш головне! Адже, що всередині, то і зовні!

При проблемах з шийним відділом хребта відбувається зміщення або звуження міжхребцевих дисків. Це стає причиною порушення в нервових закінченнях, кровоносної системи і лімфовузлів. «Під удар» потрапляють всі голови органи — мозок, шкіра, м’язи… І кремом з масажем для обличчя тут ситуацію не виправити.

Наша редакція ознайомить тебе з ланцюжком взаємозв’язку молодості людини і стану здоров’я хребта.

ПРИЧИНИ
Зміщення міжхребцевих дисків часто з’являється з віком. При цьому шия стає короткою і гіпертрофований шийний прогин досить сильно псує природні обриси людини.
З втратою еластичності диски втрачають амортизуючі здібності і починають стискати кровоносні судини, що підходять до голови. Навіть при малому порушення кровопостачання мозку — це стає причиною головного болю, дратівливості, слабкості і порушення сну.

Порушується обмін речовин і, як результат, можливо виникнення глибоких зморшок.
Від стану шийного відділу залежить близько 70 лицьових м’язів! Якщо вони спазмуючі, це може призвести до стискання нервових волокон і, як наслідок, деформацій пропорцій особи, провисання шкіри та інших ознак старіння.

Як бачиш, все в організмі пов’язано. Будь-яка жінка виглядає настільки, наскільки здорова її спина. Молодість обличчя приховується в хребті! Приділяй його станом належну увагу і підтримуй за допомогою різних профілактичних заходів. Постарайся перестати сутулитися при сидінні і ходьбі, а також займайся корисними фізичними вправами.

При бажанні можна знайти багато простих, але ефективних комплексів для спини і шиї, для будь-якого рівня підготовки. Залишайся молодою і красивою на довгі роки!

Якщо ця стаття була для тебе корисна — поділися нею з оточуючими. Нехай всі навколо будуть здорові!

Читайте також: ЯК ВИГЛЯДАЄ ПОМЕШКАННЯ ДОНЬКИ ТРАМПА НА МАНХЕТТЕНІ: ЕФЕКТНІ ФОТО

Джерело.

You cannot copy content of this page