fbpx
Спорт
Їх лише двоє. Завидні холостяки збірної України

Віктор Коваленко та Олександр Зінченко неодружені і відбиваються від численних коментарів їхніх шанувальниць в соцмережах.

У збірної України з футболу лише 2 холостяка: Віктор Коваленко і Олександр Зінченко, інші гравці вже є одруженими і виховують дітей.

Віктор Коваленко , 20 років , ” Шахтар ” ( Донецьк ) , півзахисник.

Дебютував вихованець Академії Шахтар два роки тому, в матчі проти Полтави . Тоді тренер Мірча Луческу залишився дуже задоволений новачком . На сьогоднішній день, Коваленко один з найперспективніших гравців команди . У збірній грає під щасливим номером 9 .

У 2015 році Віктор Коваленко взяв участь в складі  збірної України до 20 років в чемпіонаті світу 2015. Сам відзначився хет – триком проти збірної США і зробив дубль проти збірної М’янми .

Що стосується особистого життя , то 20 – річний хлопець любить активні види спорту , морський відпочинок і неординарні фото .

Олександр Зінченко , 19 років , ” Уфа ” ( РФ ) , півзахисник

Наймолодший автор голу в історії збірної України грає під номером 21. Батько Володимир Зінченко , в минулому футболіст , став першим вчителем сина . У 16 років Зінченко стає наймолодшим гравцем  команди ” Шахтар “. Тепер грає за російську ” Уфу “.

Зінченко негативно ставиться до пліток і каже , що його справа – грати в футбол , а не читати про себе в інтернеті . Що ж стосується його фотоблогів , то тут багато смішних знімків : в образі Санта Клауса з подарунками або зі смішною мімікою на обличчі .

Читайте також:У БРИТАНІЇ ПОЧАЛИСЯ ОФІЦІЙНІ УРОЧИСТОСТІ НА ЧЕСТЬ 90-РІЧЧЯ КОРОЛЕВИ

футбол1

футбол2

Джерело.