fbpx
Дозвілля
Євробачення 2017: Джамала вперше прокоментувала своє суддівство на нацвідборі

Популярна українська співачка Джамала розповіла, як буде вибирати і за якими критеріями оцінювати учасників.

13 вересня керівник Національного відбору Євробачення 2017 Наталія Франчук повідомила, що переможниця конкурсу Євробачення 2016 , співачка Джамала, стала членом журі нацвідбору 2017.

21 вересня на прес-конференції, присвяченій виходу нового кліпу Джамали на пісню 1944, виконавиця прокоментувала для Ivona своє суддівство на нацвідборі Євробачення 2017.

Мені здається, що це трошки логічно (посміхається – прим.ред.). Я брала участь в нацвідборі 2016, виграла його, більш того я поїхала на Євробачення і перемогла там. Відповідно для мене це було трошки очікувано, що я буду членом журі. Звичайно, з одного боку, я не в захваті бути в журі, оскільки можуть прийти мої друзі, колеги, напевно, і ті виконавці, які були і в минулий раз, і підшукати потрібні слова – це насправді дуже складне завдання. Важливо сказати людині правду так, щоб не образити, підібрати потрібні слова і при цьому не лестити, не брехати. Це складно. Тому я вже починаю хвилюватися, всі ми творчі люди, які вболіваємо, переживаємо за свої пісні і віримо в свою музику, а інакше немає сенсу її робити “, – відповіла співачка.

Також Джамала розповіла, що вона буде суддею в проекті Голос 7, і це для неї теж є новим і відповідальним амплуа. Оскільки на дане шоу приходить велика кількість людей, які вірять, що Голос поміняє їм їхнє життя на 100%, але іноді вони помиляються.

І ось як же сказати людині, наприклад, що йому не варто займатися музикою, хоча він вважає навпаки. Тому я буду максимально готуватися до суддівства, знаходити правильні відповіді, щоб люди мене розуміли, але при цьому не тримали на мене образи “, – додала артистка.

За словами Джамали, учасників на нацвідборі Євробачення 2017 вона буде оцінювати тільки за професіоналізм і виконання пісні на сцені.

Це живий конкурс з живим виконанням. Не можна сказати, що це конкурс пісні, як багато говорили, коли я брала участь. Це не зовсім конкурс пісні. Це конкурс всього: і пісні, і живого виконання, живої емоції, енергії і, в кінці, це шоу. Спочатку мені важливо, як артист виконує свою пісню, і неважливо, як скажуть, підходить вона для Євробачення чи ні, як було в моєму випадку, але я довела зворотнє. Для мене важливо виконання і професіоналізм безпосередньо на сцені, навіть не в аудіо. Мене не цікавить ця пісня в записі, мене вона цікавить виключно на сцені“, – відповіла Джамала на питання, за якими критеріями вона буде оцінювати учасників на нацвідборі Євробачення 2017.

Читайте також: ДЖАМАЛА ЗМІНИЛА СТИЛЬ: З’ЯВИЛИСЬ НОВІ ФОТО

Джерело.

Реклама