fbpx
Дозвілля
“Є багато моментів у моєму житті, які переграла б”. Ольга Романовська розповіла, чому вчить своїх синів

Екс-солістка групи “ВІА Гра” Ольга Романовська розповіла, як виховує своїх дітей і чому намагається навчити.

“Є багато моментів у моєму житті, які переграла б, багато рис в моєму характері, які змінила б і звички, без яких мені було б жити легше. Не приховую від своїх дітей, що я не ідеальна. Чесно кажу, що не в усьому з мене треба брати приклад. Хотіла, щоб мої сини, успадкували від батьків ставлення до зради, підлості і лицемірства, – каже артистка. – Я сангвіно-холерик. Навіжена, хтось, може, скаже придуркувата. Швидко змінюю гнів на милість і навпаки. Але я точно не сволота ні в якому сенсі. Ніколи не буду продажною.

Співачка натякнула ще раз, щоб має бажання народити в майбутньому ще доньку чи навіть двох.

“Один з головних вчителів в моєму житті любив говорити: “Не пливи за течією”. І я не пливу. Це важче, але і нагорода за зусилля інша. Так що бажаю друзям, як співає Макаревич, не прогинатися під мінливий світ” – пише Романовська.

Каже, вона сувора мама і пишається своїми дітьми. Кілька днів тому старшому сину виповнилося 14 років.

“Син вже доросла людина, зі своїми принципами і сформованим характером. Пишаюся тим, яким ти виріс. Бажаю, щоб ти вибрав свій, але в будь-якому випадку, правильний шлях у житті, який приведе тебе на щастя, любові і успіху! І, як будь-який матері, для мене найголовніше твоє здоров’я” – додає Ольга Романовська.

Джерело.