fbpx

Ярош, Арсеній і Божена: стали відомі найбільш популярні дитячі імена в Україні

Українське видання з’ясувало, які імена в Україні є найпопулярнішими.

В Україні батьки все частіше стали давати дітям екзотичні імена. Дівчаток тепер іменують Теонами, Наомі та Меланіями, а хлопчикам дають старовинні імена — Святозар, Варлам, Самсон.

А ще дітей називають на честь сучасників: наприклад, в Івано-Франківській області хлопчику дали ім’я Ярош, передають “Вести“.

Певно, ім’я вибрано на честь колишнього лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша.

У п’ятірку найбільш поширених жіночих імен в Україні увійшли Анастасія, Анна, Софія, Марія та Поліна. Серед чоловічих, найпопулярнішими виявилися Артем, Арсеній, Денис, Данило та Іван.

У регіонах теж є своя мода. У Харківській, Сумській, Донецькій і Луганській областях нерідко такі імена, як Кіра, Урсула, Божена, а для хлопчиків — Вальтасар, Гордій і Доброслав.

У Тернополі та Івано-Франківську в моді більш звичні Марія, Соломія, Христина, Данило, Назарій і Святослав. Однак є й більш оригінальні варіанти (наприклад, Ярош).

У Києві почали з’являтися Меланії — так звуть дружину президента США. Як і в минулі часи, дітей називають на честь героїнь серіалів.

Наприклад, у Вінницькій області на світ з’явилася Михрима — так звали героїню турецької саги «Величне століття» про Роксолану, а в Дніпрі та Києві тепер живуть Теони — тезки героїв популярного серіалу «Гра престолів».

Читайте також: Найнезвичніші імена в Україні

Джерело.

You cannot copy content of this page