fbpx

Якось на телефон мені прийшло повідомлення з таким текстом: «Привіт зайчик. Я скучила”. Номер був невідомий, та й зайчиком мене ніхто не називав. Дружина вже давно не вимовляла в мою адресу всі ці милості, так як вони мене дратували. Але в цьому випадку я зацікавився

Якось на телефон мені прийшло повідомлення з таким текстом: «Привіт зайчик. Я скучила”. Номер був невідомий, та й зайчиком мене ніхто не називав. Дружина вже давно не вимовляла в мою адресу всі ці милості, так як вони мене дратували. Але в цьому випадкe я зацікавився. На роботі було нудно, та й зіграв в мені якийсь інтерес до особи, яка це прислала. Я написав відповідь, в якому припустив, що помилилися номером, але я не проти побути тимчасово і зайчиком. З дівчиною у нас зав’язалася жартівливе листування, і ми навіть обмінялися фотографіями. Мені дуже сподобалася Карина. Ну дуже красива. Спілкуватися з нею було одне задоволення – дотепна з прекрасним почуттям гумору. Вперше в цей вечір, повернувшись, я поставив пароль на телефон і не дістав його з кишені куртки.

Вдома мене чекала дружина. Олена добра і турботлива. У нас з нею дочка і живемо ми разом вже сьомий рік. Дитина постійно не здорова. Тому в садок вона потрапляє рідко і дружині доводиться сидіти вдома в тривалому декреті. Дружина моя досить симпатична, але вже втратила свою колишню красу. Її  догляд за собою – це максимум манікюр у свята, та й чисте волосся без звичного хвостика раз в тиждень. Я вже й забув, що таке іскра в наших відносинах.

Інша справа Карина. Вона просто зводила мене з розуму своїми новими фото, які надсилала. Я все більше хотів з нею зустрітися  і через деякий час вона погодилася на зустріч. Вдома я сказав, що йду на ділову вечерю і мене навіть потішило те, як моя дружина ретельно вигладжує мою сорочку для зустрічі з іншою жінкою.

Побачення було просто чудове. Карина і в житті виявилася настільки прекрасна собою, що я прямо відчував заздрісні погляди чоловіків до моєї супутниці. Я завчасно вимкнув телефон і додому повернувся лиш зранку.

Вранці, прийшовши додому, свою нічне відсутність я пояснив тим, що довелося ночувати у напарника, відпрацьовуючи новий контракт, який підписали за вечерею. Дружина повірила. Навіть не розпитувала мене про щось більше. Мене це з себе вивело остаточно. Вона ж навіть в такій ситуації не змогла проявити свій характер.

Я розповів їй тоді всю правду. Вона, звичайно, плакала і все таке, але запитала, чи є у мене серйозні плани на ту іншу. Дізнавшись, що немає таких, вирішила, що зможе мене пробачити заради дитини.

Спочатку я навіть не повірив. На ранок, прокинувшись, вона, як ні в чому не бувало, готувала мені сніданок. Така поведінка дружини була дивною і навіть трішки образила мене. Це ж що виходить? Вона мене зовсім і не любить. Чи навпаки: любов така сильна, що здатна все простити.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels

You cannot copy content of this page