fbpx

Як завадити весіллю дочки? Моїй дочці 26 років. Я вже переживала, що вона так і залишиться самотньою, адже досі вона ні з ким не зустрічалася.

Як завадити весіллю дочки? Моїй дочці 26 років. Я вже переживала, що вона так і залишиться самотньою, адже досі вона ні з ким не зустрічалася. Було декілька хлопців, але більше чим на пів року вони не затримувались.

У нас із нею довірчі стосунки, і живемо в одному будинку та на одному поверсі. Кожного вечора донька заходить до мене з чоловіком в гості і розказує всі новини із свого життя.

Півроку тому вона зателефонувала і сказала: “зайдіть з батьком до мене, у мене для вас сюрприз”. Її квартира була вся заставлена вазами із білими тюльпанами. І це у грудні! Нам одразу стало цікаво хто цей кавалер.

Дочка розповіла, що познайомилася із хлопцем два тижні тому. Не хотіла одразу говорити, бо він вірменин, вирішила, що нам він не сподобається. Я побачила, що чоловік не в захваті від цієї новини, але сказала, що дочка вже доросла і нехай вирішує сама.

За тиждень донька переїхала до свого хлопця, а я втратила спокій. Вона познайомила нас, хлопець гарний, але одразу мені здався надто самовпевненим та егоїстичним. Так і вийшло, ще й додалося те, що він сказав, що чоловікам у них дозволено все, а дружина має займатися побутом та створювати комфорт чоловікові.

Відразу ж заговорив про одруження та дітей. Я попросила дочку не поспішати, адже це дуже рано для одруження.

За цей час вона вже кілька разів приїжджала додому таксі, один раз навіть серед ночі. Він її не бив, але якщо не так, відразу ж збирав її речі і виганяв. Вона плакала, казала, що це вже все, але за кілька днів він приїжджав за нею з величезним букетом троянд, і вона знову виїжджала з ним.

На мої сльози вона відповідала: “я його люблю і нічого з цим не можу вдіяти”.

Я спантеличена від усього. Єдина дитина і така нещаслива. Я боюся, що після одруження все зміниться на гірший бік. Але як я можу завадити цьому?

You cannot copy content of this page