fbpx

Як зареєструвати американський Apple ID (відео)

Як безкоштовно і без банківської картки створити американський Apple ID.

Компанія Apple надає доступ до своїх сервісів та магазину додатків App Store в багатьох країнах світу. Але в деяких країнах можуть бути недоступні які-небудь програми з-за різних обмежень.

Наприклад, музичний сервіс Spotify офіційно не представлений в Україні та Росії, і завантажити його додаток з App Store для цих країн не вийде. Хоча зареєструватися на самому сервісі Spotify можна досить легко. Але для скачування його додатка на iPhone, iPad або іншому iOS пристрої, знадобиться американський Apple ID. Зробити це можна досить просто і швидко.

Дивись як безкоштовно та без банківської картки зареєструвати американський Apple ID на комп’ютері:

 

https://youtu.be/CRcrLqSB1pg

Як створити американський Apple ID на iPhone або іншому iOS пристрої:

 

В американському Apple ID деякі ігри та програми виходять раніше, ніж в магазинах інших країн. Трохи ширше і асортимент додатків завдяки ексклюзивних ігор і програм, які недоступні в інших країнах. Але є у нього і недолік – музика і фільми можуть виявитися для американського Apple ID трохи дорожче. Тому багато користувачів заводять американський Apple ID в якості другого і перемикаються на нього при необхідності скачати ексклюзивну гру або додаток.

Автор матеріалу: Павел Андриашкин

Читайте також:   Galaxy S8 та iPhone 7 заморозили в Coca-Cola (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page