fbpx
Технології
Як відрізнити підроблений iPhone від справжнього по фотографії?

У міру наближення презентації iPhone 7 в інтернеті з’являється все більше фотографій, які нібито належать новому смартфону Apple. На жаль, на багатьох з них зображена «болванка» – пластмасова заготовка, на яку наліпили надкушене яблучко і маркування.

Давайте поговоримо про те, як відрізнити справжній iPhone, або хоча б якісний фейк, від звичайної болванки. На які деталі варто звернути увагу?

Номер моделі пристрою

Кожна комплектація iPhone має власний номер моделі. Творці підробок нерідко використовують існуючі номери, щоб видати їх за справжні пристрої. Наприклад, на фотографії нижче, якщо придивитися, видно номер моделі A1429, який належить iPhone 5. Отже, пристрій на цій фотографії не може бути справжнім.de22846ca4fe9ca0a7972f8240bf15bb

Регуляторні символи

Перед тим, як iPhone і інші види техніки почнуть продаватися в Євросоюзі і США, відповідні органи повинні офіційно схвалити їх безпеку для споживача. У всіх моделей iPhone до 2015 року маркування схвалення була присутня на задній кришці. Автори макетів можуть не врахувати, що Apple прибрала маркування з кришки після виходу iPhone 6s.

Якщо на фотографії iPhone 7 присутній маркування CE або FCC, як на знімку вище, ми отримуємо ще одне підтвердження, що це підробка.

Читайте також: ТОП-8 причин відмовитися від Windows 10

Розмитий логотип або серійний номер

8b52571ab8c332f63336ab18168a5424

Якщо логотип, серійний номер, або інші зображення на задній панелі розмиті, або розташовані неякісно, будьте впевнені – це підробка.

Можна розглядати заводський брак

Читайте також: Горе ноу-хау: Смартфон вибухнув під час зарядки

 b7ec0eac605b327091ddf01c3380b02d

Перед випуском нового пристрою інженери Apple продумують все до найдрібніших деталей.Розгляньте фотографію краще, і, якщо побачите компонент, який виступає під неправильним кутом, або просто не поєднується з іншим пристроєм, відкидайте всі сумніви – це фейк.

Хочете випробувати свої сили і викрити авторів неправдивих фотографій нового смартфона Apple?Відкрийте будь-яку пошукову систему (DuckDuckGo, Google, Bing, Yandex та ін.), Перейдіть в розділ картинок і введіть «iPhone 7» – сторінка видачі зарясніє знімками «нового» смартфона.

Джерело.