fbpx
Дозвілля
Як сестри: Тоня Матвієнко показала свою дорослу красуню-дочку

Про те, що Тоня Матвієнко є молодою мамою однорічної дівчинки Ніни, знають практично всі. Але крім малечі в української співачки є доросла красуня-донька.

На час проведення Євробачення сімейство Тоні Матвієнко вирішило відправитися в теплі країни і вибрало для відпочинку не зовсім традиційну країну – Ліван. Саме звідси Тоня викладає знімки зі свого відпочинку в соцмережі. Судячи з фото, там вона відпочиває разом зі старшою 18-річною донькою.

Уляну Тоня Матвієнко народила в 17 років, і, дивлячись на знімки, які виклала зіркова мама на своїй сторінці в Instagram, навіть не скажеш, що ця красива дівчина – дочка. До речі, читачі сторінки теж відзначили, що на знімку вони виглядають, як сестри, за матеріалами Твій Малюк

Як не дивно, але сама Тоня не дуже любить розповідати про свій перший шлюб. Відомо тільки, що минулий чоловік Матвій був на 7 років старшим за неї. Незважаючи на те, що на запитання журналістів щодо нього зіркова мама відповідає коротко і лише повідомляє, що відносини у них хороші, сказати про це дуже складно.

А ось старша дочка з новою сім’єю своєї батька підтримує добрі стосунки.

Так, коли народилася дівчинка Ніна, Уляна вирішила переїхати жити до свого батька на деякий час, щоб не заважати мамі Тоні будувати відносини з Арсеном Мірзояном.

Читайте також: РОЗЧУЛИЛА: ТОНЯ МАТВІЄНКО ПОКАЗАЛА, ЯК ГОДУЄ МАЛЕНЬКУ ДОНЕЧКУ (ВІДЕО)

Уляна #Daughter #livan #тоняматвієнко

Допис, поширений Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Реклама