fbpx

Як познайомитися з чоловіком, якщо я із села?

Як познайомитися з чоловіком, якщо я із села?

Так вийшло, що я народилася в маленькому селі, де всі один одного знають. І, звичайно, контингент чоловіків тут також специфічний.

Спочатку я розуміла, що якщо вийду заміж за місцевого, то мені доведеться все життя і далі жити в селі, працювати з ранку до вечора, ростити дітей та не мати змоги якось змінити їхнє майбутнє.

Треба сказати, що сама виїжджала в місто вчитися. Однак після закінчення навчання мені довелося повернутися назад із сімейних причин. Роботу в місті без досвіду з моєї спеціальності знайти складно.

Якщо ж переїжджати і йти на будь-яку, то більшу частину зарплати мені довелося б витрачати на винаймання квартири. Таким чином, я опинилася у досить стандартній ситуації, з якої не бачила виходу. А час минав, мені хотілося сім’ю.

Пара місцевих залицяльників мене не спокушала, тому я вирішила шукати чоловіків, яким цікаві знайомства з сільськими жінками. У пошуках відповіді на питання, як правильно познайомитися та знайти серйозні стосунки, я потрапляла на сайти, що пропонують знайомства.

Благо, навіть у нашій глушині вже давно проведено нормальний інтернет.

Спочатку я не знала, як повинна поводитися і позиціонувати жінка на подібних ресурсах. Тим більше, що їх представлено багато. Я вирішила зареєструватись на кількох, тим більше, що процедура стандартна.

Спочатку заповнюється анкета, в якій обов’язково має бути якісне фото та номер телефону для зв’язку. Не можу сказати, що все було гладко. Іноді траплялися відверто неадекватні чоловіки.

Багато хто після того, як дізнавався, що я із села, просто переставали зі мною спілкуватися. Але в цьому сенс спілкування в інтернеті. Адже серед багатьох пропозицій тут можна знайти оптимальне саме для вас.

Можна спілкуватися із співрозмовником та ставити йому будь-які питання. Я пішла саме цим шляхом, і в результаті кількох чоловіків у мене склалося приємне спілкування.

Через місяць спілкування на сайті у мене виникла сильна симпатія з одним чоловіком. І ми вирішили зустрітись.

Не можу сказати, що це було кохання з першого погляду. Але мій нинішній чоловік каже, що коли він мене зустрів, то вирішив більше нікуди не відпускати. Я була обережна, пам’ятаючи всі свої попередні спроби.

Звичайно, далеко не для всіх мрією всього життя є знайти дівчину з села для серйозних стосунків. Але якщо ви із села, то хіба це привід заздалегідь відмовлятися від свого права на щастя?

Можливо мій випадок – це простий успіх. Але хто заважає спробувати та постаратися знайти свою другу половинку?

Зараз я живу в місті з коханим чоловіком, він допоміг мені влаштуватися і скоро ми чекаємо на появу малюка.

У мене вийшло, і сьогодні всім раджу також. Адже ви нічим не ризикуєте. Тим більше, що це безкоштовно та безпечно.

You cannot copy content of this page