fbpx

Як отримати правильну відповідь на запитання від Всесвіту. Потрібні лише дві монети

Як отримати правильну відповідь на запитання від Всесвіту. Потрібні лише дві монети

Іноді знайти правильну відповідь на складне питання дуже складно. І лише Всесвіт може підказати.

Напевно, кожен із нас стикався з необхідністю приймати складні рішення – і не знав, як вчинити. Буває так, що можливості виглядають однаково привабливими: з ким зустріти новий рік? Чи залишатись на старій роботі чи шукати нову? Куди вирушити у подорож?

Запитань, які потребують вирішення, і на них немає однозначних «правильних» відповідей, досить багато – тому пропонуємо познайомитись зі старим, але дуже дієвим способом вибору свого шляху.

Які монети потрібно взяти

Для виконання ритуалу знадобляться дві монети однієї гідності. Це мають бути справжні гроші, чим старші, тим краще. Справа в тому, що гроші мають власну енергію, вони пройшли через багато рук і багато доріг – а метал добре записує інформацію. А якщо раптом вдається розжитися старими срібними чи золотими монетами, то це взагалі великий успіх.

Як правильно поставити запитання

Отже, беремо дві монети, затискаємо в руці, зосереджуємося, думаємо про питання, намагаємося його сформулювати так, щоб відповідь була якомога однозначнішою і підкидаємо їх вгору.

Дивимося, що випало.

Дві монети лягли нагору «решкою» – тією стороною, на якій цифри – означає відповідь однозначно «ні».

Дві монети лягли вгору «орлом» – тією стороною, де зображено герб – відповідь однозначно «так»

Монети не дали чіткої відповіді – одна монета лягла “решкою”, а інша “орлом”. Що це означає? По-перше, дивимося вище – питання було поставлене недостатньо однозначно.

Наприклад – чи йти мені на нову роботу? А поки що немає ні нового місця, ні пропозицій, ні термінів. Коли питання занадто розмите, відповідь буде такою самою.

Варіанти такого питання:

«Чи йти мені з цієї роботи в найближчий місяць?», «Чи розпочинати пошуки роботи в найближчі тижні?». – Постарайтеся конкретизувати, задати більш чіткі рамки.

Другий варіант, чому “не спрацювало” – зараз не ясно яка ймовірність буде більш виграшною.

Так буває. В цьому випадку потрібно зробити перерву на три доби, а краще на 21 день. За цей час тонкі плани перебудуються, ймовірності стануть чіткішими.

You cannot copy content of this page