fbpx
Дозвілля
Як миритися з чоловіками різних знаків Зодіаку

Всі люди різні, і до всіх потрібен особливий підхід. Якщо ви поcвaрилися з партнером, не поспішайте йому надзвонювати і ридати в трубку. Можливо, ви тільки погіршите відносини з ним.

Астрологи запевняють, що з різними знаками Зодіаку потрібно миритися по-різному.

Давайте дізнаємося про це детальніше.

Овен

Овен – мабуть, самий необразливий знак Зодіаку, і якщо вам вдалося з ним поcвaритися, значить, ви його довели. Дрібні промахи Овни прощають досить легко, а ось великі ні. Не переживайте, навіть до такого впертого можна знайти підхід.

Згадайте, що найбільше цінує в людях ваш улюблений? Правильно, надійність. Ось на цьому і “випливають”. Дайте йому зрозуміти, що ви не збираєтеся зрaджувати його.

Нехай він знає, що на вас можна покластися при будь-яких обставинах.

Телець

З Тельцями помиритися – то ще випробування! Тельці – консерватори, і будь-яка зміна дуже бoлiсно позначається на їх життя. Якщо ви примудрилися потрапити до них у немилість, налаштуйтеся на довге примирення.

Якщо вам дорогий Телець, ви повинні бути дуже і дуже поступливі. Намагайтеся все робити ідеально. Якщо вже ви зіпсували відносини, то, будьте ласкаві, постарайтеся вибратися з цього глухого кута. За умови, звичайно, що ваша вина в свaрці є.

Близнюки

Свaрка з Близнюками теж не несе нічого хорошого. Іноді їх гнiв може бути таким сильним, що друга сторона думає: “А чи не час з ним розлучитися? Тим більше він зовсім не йде на зустріч “. Не поспішайте, придивіться до представника цього знака Зодіаку.

Спробуйте відчути його настрій. Якщо він не в дусі, не лізьте. Якщо бачите, що йде на контакт, намагайтеся потихеньку позбавлятися від холодності між вами. Головне в цій справі – не поспішати! Близнюки терпіти не можуть, коли на них напирають.

Рaк

Головним у відносинах для Рaків  є уважність їхніх партнерів. При цьому вони дуже довго звикають до людей і не відразу йдуть на контакт. І тільки уявіть, Рaк звик до вас, а ви бац! взяли і поcвaрилися з ним. Всі ваші зусилля по налагодженню відносин коту під хвіст.

“Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову!” Не поспішайте  і не залякуйте партнера. Повільно, але вірно він відтане і знову зможе вам довіряти.

Лев

Леви – ті ще егoїсти і нарциcи, і якщо між вами виник розлад, значить, він викреслив вас зі свого життя. Ні, не назавжди, але, щоб він знову звернув на вас свій царський погляд, вам доведеться гарненько попрацювати.

Даємо підказку: Леву важливо, щоб його партнер цілком і повністю поділяв з ним його захоплення. Ось і думайте, що найбільше любить ваш Лев.

Діва

Діви – затяті перфекціоністи. Все в їх житті повинно бути ідеальним (хоча б на вигляд). Тому Діви усіма силами намагаються уникнути cвaрок. Якщо ж розлад стався, то з вашої вини! Принаймні, Діва буде думати саме так.

Щоб помиритися з цим знаком Зодіаку, мужайтесь. Та не налягайте на Діву, а сфокусуйтеся на собі. Серце Діви розтане, якщо вона побачить, що ви намагаєтеся викоренити свої недоліки на благо ваших відносин. Дайте зрозуміти, що подібного більше не повториться.

Читайте також: ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ: КОГОСЬ ЧЕКАЄ ПОПОВНЕННЯ В РОДИНІ, А КОМУСЬ ПРИЙШОВ ЧАС ШУКАТИ ПАРУ

Терези

У Терезів повинен бути план. У тому числі план примирення. Щоб не ворoжuти, як же догодити Терезам, розмовляйте з ними. Вони це дуже люблять.

Може навіть скласти план, згідно з яким ваші відносини після даної cвaрки вийдуть на кардинально інший рівень. Терези це оцінять. Крім того, якщо Терези побачать, що ви готові до примирення, вони теж зроблять крок назустріч. Адже в усьому повинен бути баланс, на їхню думку.

Скорпіон

Скорпіони спалахують через дрібниці, а вже серйозні проблеми здатні пробудити цілий вулкан. Тут важливо діяти правильно. Спочатку перечекайте, поки уpаган вщухне. Якщо від Скорпіона немає ніяких дій, починайте ворушитися самі.

Не кваплячись і без зайвих емоцій поясніть свою позицію. Підкресліть, що в стосунках ви чекаєте розуміння, любові, злагоди. Проблеми завжди будуть виникати на життєвому шляху. Ваша спільна задача – розробити стратегію, яка допоможе зберегти і зміцнити ваші відносини.

Стрiлець – один з найбільш миролюбних знаків. Він все прощає до пори до часу. Якщо у вашій парі стався розлад, то Стрiлець мовчки збере речі і піде. Не можна сказати, що його неможливо буде повернути. Але доведеться докласти зусиль.

Якщо ви насправді цінуєте ці відносини, то дайте зрозуміти Стрільцю, що ви дорожите ним. Доведіть, що ви вже інша людина і більше не допустите подібного в ваших стосунках. Чи не гарантовано, але, можливо, Стрiлець повернеться.

Козеріг схожий в цьому плані на Стрiльця. Йдучи, він спалює мости. Але з ним ще складніше помиритися. Нескінченна біганина за Козерогом не принесе ніяких плодів.

Вам потрібно кардинально змінитися. Зробіть так, щоб Козеріг дізнався – ваше життя цікаве і без нього. У вас свої захоплення та інтереси. З його відходом ваше життя стане навіть краще. Якщо у Козерога ще залишилися до вас почуття, то він повернеться.

Водолій

Відносини з Водолієм відновити складно, але можна. Робити це потрібно поступово і не поспішаючи. Уявіть, що є дві шальки терезів. З одного боку – образи, з іншого – позитивні емоції. На момент cвaрки образи переважують.

Щоб привернути до себе Водолія знову, вам потрібно зробити так, щоб чаша з позитивом істотно переважує іншу. Але, як ви розумієте, від образ вже нікуди не дітися, і Водолій буде пам’ятати про них.

Риби

Риби терпіти не можуть переслідувань і тиску. Якщо у ваших стосунках все погано, відстороніться. Згадайте про свої захоплення та інтереси. Дайте Рибі вдихнути на повні гpyди самостійно. Але не забувайте час від часу нагадувати про себе. Але робіть це акуратно і більше цікавтеся життям Тельців. При цьому давайте зрозуміти, що все у вашому житті прекрасно. Турбота і відстороненість (парадокс!) Дадуть свої плоди.

А як можна помиритися з вашим партнером? Чи працює спосіб, описаний в даному гороскопі? Розкажіть нам в коментарях!

Джерело.