fbpx

Як мило: Роксолана – Мер’єм Узерлі похвалилася донечкою (фото, відео)

Маловідома німецька актриса турецького походження Мер’єм Узерлі в одну мить стала зіркою світової величини. Сталося це після виходу перших епізодів серіалу «Величне століття», де вона виконала головну роль української дівчини Роксолани, яка волею долі потрапила в гарем до султана Османської імперії. Незважаючи на всі складнощі, вона змогла полонити серце одного з наймогутніших правителів того часу і стати його повноправною дружиною.

У самої ж актриси історія кохання виявилася менш щасливою. Після розставання з бізнесменом Джоном Аташем, який став батьком її єдиної дитини, Мер’єм не змогла знайти в собі сили для подальшої роботи в серіалі, покинувши його задовго до завершення кінопроекту.

Але фанати довго не сумували. Всього через кілька місяців після цього зірка народила дочку Лару, що стала для своєї мами справжнім подарунком долі, завдяки якому вона знайшла сенс життя і змогла почати новий етап. Тільки подивися на цих красунь – вони можуть підняти настрій будь-кому!

Читай також: ЗІРКА СЕРІАЛУ “ВЕЛИЧНЕ СТОЛІТТЯ” ПОКАЗАЛА ФОТО З МОЛОДОСТІ

«Боже мій, як це мило», «Ти така кумедна, Хюррем», «Справжні сонечка», «Неймовірно солоденька і щаслива сімейка», – захоплено прокоментували шанувальники це відео, подивившись його понад 200 тисяч разів.

@ work …. ❤️💤🌹😘📷

Допис, поширений meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem)

Dancing in the Basement 💃💃💃👯👯👯 ❤️👭❤️ Hey @britneyspears 👯👯👯👯

Допис, поширений meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem)


Джерело.

You cannot copy content of this page