fbpx
Дозвілля
Як досягти успіху: Лайфхак від Лідії Таран, Євгенія Галича та інших відомих українців

Ведуча ТСН Лідія Таран, журналіст Руслан Ярмолюк, генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук і співак, лідер гурту O.Torvald Євген Галич розповіли полтавським студентам історії своїх поразок і перемог, поділилися секретами успіху і закликали молодь залишатися в Україні. Зустріч пройшла в рамках соціально-освітнього проекту «Ті, що вражають», присвяченого 20-річчю ТСН.

Ведуча ТСН Лідія Таран все життя бореться з тим, що її сприймають за типову блондинку. Про це вона відверто розповіла полтавським студентам. Але Лідія ніколи не дозволяла собі втратити віру і продовжувала стукати в усі можливі двері.

Таран, яка вже 20 років працює на телебаченні, згадала, як колись проходила кастинг ведучих спортивної програми: «Мені тоді сказали: «Дівчинко, подивися на себе! Ну, яка спортивна програма?». Але я не здалася, стала пропонувати свої ідеї концепцій різних програм. Мені відмовляли, а я все бігала і бігала. Закінчилося тим, що моя надокучливість принесла результати – і я стала ведучою». Головне її правило: для успіху потрібно активізувати всю свою працездатність, здорову настирливість і авантюрність, щоб вам, нарешті, відкрили двері.

У ситуаціях, коли хочеться опустити руки, ніколи не втрачайте віри. Дійте, адже поки ти живий, нічого не закінчено. Ніколи не бійтеся приймати рішення і не бійтеся помилятися. Такі поради дав молоді військовий кореспондент ТСН і ведучий програми «Спецкор» Руслан Ярмолюк. «Одного разу ми з оператором працювали в Дебальцеве. Почався обстріл, місцеві жителі стали розбігатися, але посеред площі залишилася одна жінка. Вона взяла на руки дитину, дитина схопила собаку. Вони розгубилися, не знали, куди бігти. А у нас була напівпорожня машина. І ми схопили цю жінку, просто заштовхнули її в машину, слідом закинули дитину і собаку. Взяли ще одну жінку похилого віку і дідуся. І евакуювали цих людей своїм транспортом. Я тоді не зробив репортаж і, взагалі, цю історію мало кому розповідав. Насправді часто доводиться приймати непрості рішення і робити складний вибір. Цього не варто боятися», – розповів випадок з життя Ярмолюк.

Генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук теж вважає, що краще шкодувати про те, що зроблено, ніж про те, чого ти не зробив.

«У 97-му році ми ризикнули і вирішили організувати перший Тиждень моди прет-а-порте в Східній Європі. Нам вдалося зробити його за паризьким зразком, за світовими стандартами. Уже тоді Україна була територією суцільного стартапу. Тут до сих пір можна стати успішним навіть в молодому віці. Взяти хоча б дизайнера Ваню Фролова. Хлопцеві всього 23 роки, але Джамала в його вбранні їздила на «Євробачення». А недавно він послав сукні власного дизайну Кім Кардашьян. Тут головне не боятися себе і своїх можливостей », – зазначив Нечипорук.

У той же час про небезпеку «зоряної» хвороби полтавчанам розповів їх відомий земляк, співак Євген Галич. Після запаморочливого зльоту в столиці музикант зрозумів: якщо ти досяг чогось – прагни до більшого, тому що результат буде виправданий, тільки якщо ти продовжиш працювати. «Перше: вірте в свої мрії і не намагайтеся себе обдурити, що завтра буде краще. Друге: будьте добрішими, ввічливішими, позитивнішими. Це точно має привернути до вас людей і допоможе стати кращим. Третє: не забувайте про тих, хто допомагає вам досягти мети. І найголовніше: почніть з себе, наприклад, з прибирання свого двору », – порадив Галич.

Полтава стала шостим, додатковим, містом, куди приїхали «Ті, що вражають» в рамках туру, присвяченого 20-річчю ТСН. Відомих українців з надихаючими виступами в місто запросили самі представники місцевого університету. «Я дивилася на студентів і розуміла, що сьогодні їм дуже потрібні наочні і захоплюючі приклади того, як досягати успіху. Хтось з часом просто внутрішньо згасає, а такі заходи відроджують віру молоді в своє майбутнє саме в Україні », – пояснила ініціативність вузу доцент Полтавського університету економіки і торгівлі Яніна Барибіна.

Читайте також: МИСЛИТИ ЯК МІЛЬЯРДЕРИ. У ЧОМУ СЕКРЕТ УСПІХУ?

* Освітньо-соціальний проект «Ті, що вражають» – серія мотивуючих виступів публічних людей. Проект присвячений 20-річчю ТСН. Протягом жовтня-листопада команда з 4 спікерів (телеведучі, журналісти, актори, спортсмени, музичні виконавці, представники модної індустрії та культурні менеджери) виступали перед студентами українських університетів. Головна мета проекту – підтримати українську молодь, дати напуття і порадити, як прийти до своєї мрії.

Останнім містом туру стане Київ, де 7 грудня виступлять співачка Тіна Кароль, паралімпієць Андрій Демчук, ведуча ТСН Марічка Падалко та журналістка Наталія Нагорна.