fbpx
Дозвілля
Я плакала від щастя на весіллі доньки. Така щаслива за неї була. Такого чоловіка собі до пари знайшла, казка просто. А нещодавно іду вулицею і бачу таке, від чого досі до тями прийти не можу. І що тепер з цим робити зовсім не розумію

Я маю єдину улюблену доньку. Їй вдалося успішно вийти заміж, при цьому чоловік добрий з усіх боків. Він трохи старший за віком, але цінує і любить мою дочку. Їй не потрібно працювати, щоб забезпечити себе. Чоловік придбав для неї салон, про який вона все життя мріяла. Тому у дочка є своя справа, яка їй дуже подобається і їй не потрібно перейматися майбутнім. Жити саме так хоче кожна жінка, але далеко не кожній вдається зустріти таке щастя у житті. Дочка зараз може дозволити собі все, що забажає, бо чоловік не відмовляє їй ні в чому. Що ще можна додати. Живи та насолоджуйся життям.

Після весілля я стала абсолютно спокійною за майбутнє своєї доньки. Я виростила її одна. Чоловік пішов із життя ще коли я була при надії. Вдруге вийти заміж не вдалося. Іншої подібної людини, просто не зустріла. А вийти заміж за першого ліпшого мені ніколи не хотілося.

Все життя не вистачало чоловічої підтримки і турботи, тому щиро молила Бога, щоб дочці вдалося зустріти гідну людину. І коли вона привела познайомити зі мною майбутнього чоловіка, то я була на сьомому небі від щастя, бо зрозуміла, що Бог почув мої слова. Після знайомства я вперше у життя відчула чоловічу опору та захист.

Нині вони одружені вже близько п’яти років. Дітей досі не мають, поки живуть для себе. Зять має вже одну дитину від першого шлюбу. Тому він дозволив дружині до тридцяти років відпочивати та насолоджуватися життям, бо ставати батьками потрібно усвідомлено та за взаємним бажанням. Нині таке ставлення до сім’ї є рідкістю. Я регулярно повторюю дочці, що більше таку людину вона навряд чи зустріне, необхідно поважати і цінувати те що маєш. За таким чоловіком кожна жінка почуває себе справжньою принцесою. Вона мені з усмішкою відповідає, що й сама це знає.

Проте нещодавно я випадково дізналася, що вона нещира зі своїм чоловіком. Я побачила свою доньку з молодим хлопцем, який на вигляд нагадував студента. Мені довелося стати свідком їхньої зустрічі. Усередині все перевернулось. Нащо вона це все робить? Що їй ще потрібне від життя? Чи може цікаво дізнатися, як живуть люди, які рахують кожну копійку? Адже вона сама вчитися не стала, бо вирішила, що заможний чоловік її забезпечить і вища освіта їй ні до чого.

Відразу ж після цього випадку у мене відбулася з нею важка розмова. Вона пояснила мені, що вперше закохалась по-справжньому і готова віддати все за нього.

А цей хлопець набагато молодший за неї. Як так може бути, що доросла жінка, не усвідомлює, що може втратитии.

Як можна міркувати так наївно у 30 років. У тебе чоловік – чудовий чоловік. Він хоче мати від тебе дітей. Він надав можливість пожити для себе. Але зраду ніхто не пробачить. Причому з першою дружиною він також розійшовся через зраду. Однак жодні аргументи не діють на мою дочку.

Як захистити її від дурниць?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.