fbpx
Спорт
“Я не думаю, що це справедливо”, – серб Новак Джокович розкритикував санкції проти російських тенісистів

Третя ракетка світу, тенісист із Сербії Новак Джокович напередодні виступу на турнірі Wimbledon (Лондон) знову торкнувся питання “несправедливості” санкцій щодо російських та білоруських тенісисті, яких не допустили до турніру через повномасштабне вторгнення рф до України.

За словами Джоковича, росіянам і білорусам можна було дозволити грати під нейтральним прапором..

“Звичайно, я не коментуватиму і не лізтиму у війну. Як дитина війни – навіть кількох у 90-ті – я знаю, які емоції відчуваєш у такому становищі. Але, з іншого боку, я не можу сказати, що повністю погоджуюся з безстроковою забороною виступати російським та білоруським гравцям. Я просто не бачу, який був їхній внесок у те, що відбувається. Я не думаю, що це справедливо. Я вважаю, що вони погодилися б піти на компроміс, який у них був у ситуації з Олімпіадою, де вони виступали під нейтральним прапором. Я думаю, що вони заслуговують перемагати. Вони заслуговують змагатися. Вони – професійні спортсмени, ніхто з них не підтримав жодної війни чи чогось подібного”, – сказав Новак Джокович.

“Якщо щось відбувається на глобальному рівні, щоб ти не сказав як людина з тієї чи іншої країни, це так чи інакше оцінюватиметься. Я розумію обидві сторони. Дуже важко сказати, що правильно, а що ні. Але як спортсмен я ставлю себе на їхнє місце – якби мені заборонили грати через подібні обставини, а мого внеску в це не було, я не вважав би, що це справедливе рішення.

Дозвольте мені нагадати, що у 90-ті роки – від 1992 до 1996 року – будь-яким спортсменам із Сербії не було дозволено виступати на міжнародній арені у будь-якому виді спорту. Тож я знаю, які це емоції. У той час я був дуже юним, але я знаю тодішніх спортсменів, і як це вплинуло на їхнє життя. Багато хто з них пішов зі спорту, тому що 4 роки – це дуже довгий термін. Тому це все, що я можу сказати”, – додав Новак.

You cannot copy content of this page