fbpx
Дозвілля
Я кілька разів відкрила і закрила очі. Не допомогло. Зір мене не підводив і те, що я бачила було насправді. Швиденько відвела онука подалі, аби не впізнав татуся. Ну що ж, синку, подумала я чекає на тебе серйозна розмова .

Я дуже пишалася собою адже, незважаючи на все змогла виростити справжнього мужчину. Чоловік покинув нас, коли нашому малюкові не було року, і пішов до іншої жінки. Я його ніколи не шукала, та й він не виявляв ніякого бажання зустрітися зі своїм залишеним сином.

Так і жили. Мій хлопчик змужнів і одружився на дуже милій дівчині, яка змогла стати мені дочкою. Вона подарувала мені онука, про якого я так мріяла. Я раділа, що у них в сім’ї все так чудово складається.

В один день все змінилося. Прогулюючись в парку разом з онуком, я стала свідком дуже цікавої зустрічі, яка перевернула моє уявлення про сина, як про зразкового сім’янина. На одній з терас вуличного кафе він обіймався з незнайомою мені жінкою. Я настільки була вражена тим, що відбувається, що ледь змогла погляд і відійти подалі, щоб дитина не пізнала батька.

Прийшовши додому, я не змогла зізнатися невістці в тому, що побачила. Замкнувшись в собі, я чекала вечора, щоб подивитися синові в очі і задати хвилююче мене питання. Але він не прийшов. Невістка сказала, що у нього форс-мажор на роботі і йому довелося залишитися на чергуванні. Як я плакала в цю ніч, адже знала, чим це може закінчитися. Я не могла зрозуміти, що його не влаштовувало в своїй дружині. Розумна, працьовита, красуня і чудова господиня, яка ні словом, ні ділом ніколи не образила ні мене, ні вже точно його! Гаразд, мене одного разу покинули, але я була закомплексованою сільською дівчиною без власної думки і сили волі, а її за що? Усвідомити те, що на таку зраду здатний мій син, просто неможливо.

Наступного дня я не витримала і поїхала на роботу до сина, щоб поговорити без свідків. Його обуренню не було меж. Він вперше так горланив на мене. Адже це виявляється тільки його життя і його рішення, а мене воно не стосується. Але як же не стосується? Адже я теж у відповіді перед невісткою та онуком.

Як далі жити? Робити вигляд, що нічого не знаю і, можливо, син буде розсудливим і залише коханку, або ж поговорити по душам і розповісти все його дружині.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.