fbpx
Події
Я хочу додому! У радянської “Червоної шапочки” сталася істерика через українців

Російська актриса Яна Поплавська в експресивній манері висловила обурення тим, що на всіх каналах російського ТБ говорять тільки про Україну.

Відповідний запис з’явився на сторінці Поплавської в Facebook, пише obozrevatel

Актриса і телеведуча поскаржилася, що кожного дня на російських каналах стоїть “нелюдський крик” на нібито “політичних” шоу, в яких Поплавська не побачила жодного сенсу.

“Кожен божий день дикий крик, дикий! Нелюдський! Хоч не включай телевізор взагалі. Я не розумію сенсу цих репетуючих, типу політичних програм, адже нічого не вирішують і не вирішать. Тоді навіщо кожного дня цей треш? Нудить уже, чесне слово, від всієї цієї словоблудної хрені, яка нібито приносить рейтинг, кому він на… потрібен… на хворих дітей збираємо усією країною смс повідомленнями, чому ж кожного дня немає програм про благодійність?”, – написала Поплавська.

Далі вона наголосила, що на російському телебаченні абсолютно не говорять про проблеми Росії, оскільки весь ефірний час віддано новинам з України (часто фейковий і завжди тенденційно поданий).

“У мене відчуття, що я живу не в Росії, а в Україні. Заради Бога, я хочу додому!” – спересердя вигукнула Поплавська.

Щоб проілюструвати і уточнити свою думку, актриса запостила декілька скрін-шотів із російських ток-шоу за участю Надії Савченко і якогось В’ячеслава Ковтуна, якого на російському телебаченні чомусь називають “українським політологом”, хоча в Україні його ніхто не знає. Ковтун регулярно бере участь у постановочних пропагандистських шоу на КремльТВ як хлопчика для биття – безглуздого дурника в вишиванці.

Пост Поплавської отримав близько 480 лайків і близько 100 коментарів. Більшість користувачів погоджувалися з тим, що рівень російського ТБ ганебно низький, програми – безглузді, непрофесійні і тенденційні.

Нагадаємо, що Яна Поплавська відома перш за все роллю Червоної шапочки в однойменному дитячому фільмі, проте з 1991 року вона працювала телеведучою на різних програмах і каналах російського ТБ. Зараз працює на радіо “Сіті-FM”, веде передачі “Міністерство культури” і “VIP-ліміту”, а також викладає на факультеті журналістики МДУ.

Читайте також:ПРОЦЕДУРА БЕЗВІЗОВИХ ПОЇЗДОК У КРАЇНИ ЄС ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ВСЕРІВНО НЕ БУДЕ ПРОСТОЮ