fbpx
Дозвілля
Виявили аномальну жіночу алергію

Цей рідкісний вид алергії характерний лише для жінок – алергія на власного чоловіка. Вона може стати для жінки cмeртельною, стверджують вчені із США.

Цим пояснюють, чому не всі подружні пари мають шанси на щасливе життя – такі пари не сумісні на біологічному рівні. Алергію на чоловіка вже внесли до списку офіційних діагнозів, передає hitech-news.

Про аномальну алергію заговорили, коли у 2013 році до медиків звернулась 29-річна Джоанна Уоткінс зі штату Міннесота. Вона жалілась на алергію невідомого походження, а експерти довгий час не могли з’ясувати подразника.

Згодом виявилось, що подразникам є власний чоловік дівчини – Скотт. Після одруження молодих людей у Джоани почали з’являтись незрозумілі висипи на тілі, а після поцілунку з чоловіком – гeрпес на губах.

“Ми помітили, що, як тільки Скотт заходив в кімнату, мені ставало все гірше і гірше. Мої звичайні щоденні симптоми різко погіршувалися. Якось він зайшов у кімнату і буквально через дві хвилини у мене почалися анaфiлактичні симптоми, йому довелося піти”,- говорить дівчина.

Джоана страждає від синдрому активації “огрядних” клітин – рідкісне порушення імунної системи. Через це дівчина страждає від алергії на запах чоловіка. З ним дівчина не може перебувати навіть в одній кімнаті, інакше у неї може статись анaфiлактичний шок.

“Скотт і я іноді дивимося разом якесь шоу. Ми не можемо перебувати в одній кімнаті, бо у мене на нього алергія. Так що він сидить трьома поверхами нижче зі своїм ноутбуком, а я – у своїй кімнаті зі своїм; ми щось дивимося одночасно – і по месенджеру обговорюємо те, що дивимося”, – розповідає Джоанна.

Терапія і ліки, які зазвичай виписують людям із синдромом активації “огрядних” клітин, Джоанні не допомагають, лікарі не можуть сказати, чи буде покращення. Але молоде подружжя не хоче розлучатись.

“Щоб їй допомогти, я не повинен до неї наближатися. Я не можу ставити її життя під зaгрозу. Але нас ніщо не розлучить, і ми готові чекати скільки завгодно часу, до тих пір поки їй не стане краще”, – стверджує чоловік Скотт.

Читайте також: ТОП-7 рецептів щасливого шлюбу, які не працюють

Джерело.

facebook