fbpx
Дозвілля
Ви весь час варили макарони неправильно: лайфхак від ученого (відео)

Вчені показали ідеальний спосіб приготування макаронних виробів. Виявилося, що ми весь час робили це неправильно, відзначає “Обозреватель” з посиланням на The Huffington Post.

За словами дослідників з Американського хімічного товариства, щоб зробити ідеальну пасту, ви завжди повинні додавати сіль у воду, але ніколи – оливкову олію.

На відео в YouTube, науковий консультант Кайл Накерс каже, що все це можна пояснити простою наукою. “У пасті є тільки три основних компоненти: яйця, вода і борошно. В результаті – два хімічних компоненти: крохмаль (який є вуглеводом) і білки. Цей простий мікс означає, що вченим досить просто було знайти кращий спосіб приготування макаронних виробів”, – зазначає він.

“Процес приготування їжі – це все, що потрібно, щоб маніпулювати взаємодією білка і крохмалю, щоб отримати ідеальну пасту “al dente”, – говорить він.

Читайте також: Три рецепти пісних котлет

Накерс рекомендує опускати макарони в киплячу воду, перемішуючи їх, щоб шматочки не склеювалися між собою. Він також говорить, що немає сенсу додавати масло в макаронну воду.

Деякі кухарі стверджують, що масло запобіжить злипанню макаронних виробів, в той час як інші вважають, що це не дозволить соусу достатньо змастити макарони.

Читайте також: “Ніколи не кажіть про російський борщ”: блогер підірвала мережу постом про національну страву