fbpx
Події
“Ніколи не кажіть про російський борщ”: блогер підірвала мережу постом про національну страву

Популярний в Україні блогер і активний волонтер Татуся Бо, потішила мережі іронічним постом про національну страву – справжній українській борщ, пояснивши, чому фраза “російський борщ” виводить її з себе. Відповідним постом блогер поділилася на особистій сторінці в соцмережі Facebook.

“Мало що мене може так вивести з себе, як два слова – російський борщ. Борщ і російський. Це оксюморон такий чи що ?!”, – обурилася Татуся Бо.

“В нас на посьолку жила одна кац…ка. І от вона якось казала татовому знайомому “Васька, зайді ка мнє я барща т наваріла”. Васька якось і зайшов. А потом довго жалувався шо школьні помиї і то смачніші. І нєдоумєвав шо як так може бути – ніби і продукти ж однакові, а Тетяна наварить з курячої лапки такий шо і ложку обгризеш, а та пів свині заклала а воно як мило з уксусом”, -продовжила блогер.

Читайте також: Чому люди відмовляються вчити українську мову: Ніна Матвієнко назвала головну причину

Всього за кілька годин пост в мережі зібрав майже дві тисячі оцінок. Підписники Татусі Бо сміються і охоче діляться в мережі коментарями.

“Так російський борщ і не варять, а “куховарять “, ось таке ще слово є. Воно ж відразу все робить непридатним до вживання”, – відзначили в коментарях.

Джерело.