fbpx
Дозвілля
Всі в зборі: Притула показав у мережі своїх старших братів (фото)

Сергій Притула провів вихідні у родинному колі. Відомий волонтер і телеведучий Сергій Притула провів вихідні в колі сім’ї. На Великдень йому вдалося зустрітися зі своїми братами, які “виховали” його в дитинстві.

Історію братської дружби і відповідне фото він опублікував на своїй сторінці в Facebook. За словами Притули, їх дружбі ось-ось виповниться 36 років.

“Скоро стукне 36 років з моменту остаточного формування нашої братської четвірки Притулів-Морозів. Ті троє на фото – це ті, хто виховав мене в дитинстві. Хто спочатку носив на руках, а потім тягав за собою молодшого брата хоч в похід у далекі ліси”, – поділився спогадами ведучий.

Ведучий також написав, що він обожнює ті свята, коли родина може зібратися разом. Особливо порадувало те, що його брат Олег повернувся із зони АТО за три дні до Великодня.

Читайте також: Притула показав, як святкує з родиною Великдень: курйозне відео

“Я обожнюю ті свята, коли ми можемо зібратися разом. Якщо когось нема, то свято здається неповноцінним. Останні кілька років війна вносила свої корективи. Тим більше радості було, що Олег повернувся з АТО за три дні до Великодня. Свято вдалося!” – написав Притула.

Джерело.