fbpx
Дозвілля
Все йшло до весілля. Майбутня невістка мені дуже подобалась, я всією душею раділа за сина. Прийшов час знайомитись з родиною нареченої і син поїхав до них на гостину. Звідти повернувся без гумору і скасував весілля. Виявилось – теща винна

Мій син Матвій зустрічається з дівчиною, її звуть Алла. Обоє закінчують 5 курс. Дівчина хороша, красива, працьовита, гарно готує, бачу, що сина мого любить. Алла частенько натякала на те, що час би вже й весілля зіграти. Нещодавно на Матвій їй освідчився. Весілля запланували на вересень. Ми з чоловіком дуже за них раді.

Алла запросила мого сина до себе на батьківщину. Познайомитися з батьками та родичами. Отож, поїхав Матвій мій знайомитися з батьками нареченої і відразу ж з порога майбутня теща видає:

— Матвійчику, а ти впевнений, що зможеш мою доньку з РАЦСу винести на руках? Щось мені підказує, що силою ти не вдався, он і нижчий від моєї Алли і коплекція у тебе не надто велика.

Сіли вони за щедрий стіл і тоді Алла почала розповідати про деталі весілля.

— Матвієві батьки радять нам весілля не робити, розписатися у гарному вбранні , і поїхати у медовий місяць десь на курорт. Так зараз багато хто робить. – розповідає дівчина і все на маму поглядає.

— Матвію, а що ти не хочеш нормального весілля? А як же родичі? Ти знаєш, у нас родина на 200 чоловік затягне. Дочка у нас одна. І весілля повинне бути як “положено”. Твої батьки не хочуть допомогти грошима? Якщо у вас немає, то ми можемо позичити, а Ви потім повернете з невеликими відсотками. Ні, я не розумію. Це що узагалі таке? Раз живемо. Можна і весілля зробити і відпочивати поїхати. Ти мені чесно скажи, – звернулась теща до мого сина, – ти на моїй дитині вже зараз економити зібрався?

Весь вечір моєму синові довелося вислуховувати незручні запитання і некоректні зауваження по суті ще геть чужої людини. Коли молоді вже йшли спати, то майбутня теща сказала, що Матвій один з кращих Аллиних кавалерів, бо ті тільки водили її дочку за носа і заміж не кликали:

— Ти вже четвертий притендент. Приїздили тут інші, три дні побудуть і їдуть додому, а потім Аллочка наша місця собі не знаходить, бо бачте, кавалери від весілля відмовляються.

Матвій ледве витримав тиждень поруч з родиною нареченої. Додому повернувся без настрою, сказав, що не хоче одружуватися з Аллою. Її родина йому не сподобалася категорично, та й вона там змінилась до невпізнання просто.

Наступного ранку він зустрівся з нареченою і сказав, що весілля не буде. Алла плакала, і казала, що він нічим не відрізняється від її попередніх кавалерів.

Зараз Матвій не заводить стосунки й багато працює. Скоро його повинні підвищити. Я рада, що змогла виховати сина мудрою людиною. А долю і на коні не об’їдеш. Його пара його знайде.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка ілюстративна – pexels.