fbpx
Дозвілля
Восьмирічна такса знайшла зниклого хлопчика, батьки якого вже зневірилися побачити свою дитину

Восьмирічна такса на ім’я Агатон стала справжнім національним героєм Норвегії, після того, як знайшла зниклого хлопчика, батьки якого вже зневірилися побачити свою дитину.

Чотирирічний Деніел Рефснес Тревленд загубився, коли вони з мамою ходили магазинами в портовому місті Стевенджері. Погода була погана, лив дощ і дув сильний вітер, до того ж почало темніти, і після марних двогодинних пошуків батьки та поліція вже зневірилися знайти дитину.

67-річний Івар Ланд, який не підозрював про пошуки, приїхав на берег, щоб як звичайно вигуляти свою таксу на ім’я Агатон. Згодом пан Ланд покликав Агатона, щоб їхати додому, але собака залишився на березі і при цьому дзвінко гавкав.

Нарешті такса підбігла до машини, але не стала забиратися всередину, а зупинилася поруч, незважаючи на дощ.

«Вона так дивно гавкала, – розповідає пан Ланд. – Мені почулося, ніби вона каже: «Іди сюди, йди сюди». Чоловік пішов за собакою, яка постійно озиралася, ніби намагаючись переконатись, що господар іде слідом. Коли вони підійшли до берега, пан Ланд помітив промоклу і замерзлу дитину, яка сиділа на слизькому камені у воді недалеко від берега.

Чоловікові вдалося дістатися каменю, витягнути хлопчика на берег і викликати поліцію. На щастя, хлопчик був неушкодженим.

фото ілюстративне