fbpx
Дозвілля
Вісім речей, на яких можна заощадити молодим батькам

З появою малюка гроші випаровуються ще швидше, ніж зазвичай. Але є речі, які купувати необов’язково. Не варто економити на дитині, краще заощадь на речах, без яких можна обійтися.

Замість того, щоб купувати щось дешеве, краще іноді утриматися від покупки. Та й до того ж, чи так вони потрібні?

1. Одяг

Перед тим як купувати малюкові одяг і взуття, з яких він через місяць виросте, не посоромився запитати у подруг і родичів, чи не залишилося у них речей після діточок, які підросли.

2. Шикарні ліжечка

Кому вони потрібні? Та й чи так комфортно і корисно дитині перебувати в такому ліжечку? Всі ці надмірності – балахіди, рюшики і підвіски – тільки збирають пил. Дитина всієї цієї краси не оцінить, так чи варто на неї витрачатися?

3. Ваги для немовляти

Їх купувати необов’язково, тим більше що для них ще потрібно шукати місце в квартирі. Дитину можна зважувати на звичайних підлогових вагах, які є практично в кожній родині. Спочатку ти зважуєшся разом з малюком, а потім – без нього. Різниця цих двох значень покаже вагу дитини.

4. Пристрої для підігріву дитячого харчування

Найчастіше такі речі залишаються незатребуваними. Всі сучасні пляшечки пристосовані для підігріву в мікрохвильовій печі. Там же їх можна і стерелізовати, для цього достатньо поставити їх в ємність з водою і залишити на пару хвилин при високому режимі нагріву. До речі, для цього можна скористатися і пароваркою.

Читайте також: ЯК ЗЕКОНОМИТИ НА ТОВАРАХ ДО ШКОЛИ: 11 ВАЖЛИВИХ ПОРАД

5. Література для батьків

Такі книги коштують дорого, але ж все зараз легко можна знайти в інтернеті.

6. Дитяча ванночка

Деякі батьки вже відмовилися від таких надмірностей. Вони купають дитину у великому тазу, який можна купити набагато дешевше, ніж ванночку. Та й спеціальний дитячий рушник теж купувати необов’язково, якщо у тебе в запасі є новий і м’який.

7. Іграшки

Вони поки не потрібні. Тим більше, м’які. Можна купити тільки кілька розвиваючих, найпростіших. Повір, цього буде достатньо.

8. Дорога дитяча косметика

Креми, лосьйони, шампуні … Не ведіться на рекламу. Милити малюка кожен день різної хімією зовсім нема чого. Спочатку ти все одно будеш купати дитину в водичці з відваром ромашки або інших трав.

Читайте також: ЯК СПРАВДІ ПОЛЕГШИТИ КАШЕЛЬ: ПОРАДИ ВІД ДОКТОРА КОМАРОВСЬКОГО

Джерело.