fbpx
Спорт
Віримо у кожного спортсмена: Збірну України урочисто провели на зимові Олімпійські ігри, що відбудуться у Пекіні

За олімпійські медалі Пекіна змагатимуться на 12 українських спортсменів більше, як на попередній Олімпіаді в Пхьончхані.

23 січня збірну України з зимових видів спорту провели на Олімпійські ігри-2022, що відбудуться в Пекіні. Першим взяв слово міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Він урочисто погасив поштову марку і побажав олімпійцям удачі.

“Наша держава зробила все для того, щоб спортсмени підготувалися до Олімпіади якнайкраще. У держави, на жаль, немає інфраструктури для тренувань наших спортсменів з зимових видів спорту, тому ми повністю профінансували їм тренувальні збори. Я вірю у кожного спортсмена і знаю, що кожен з них може бути конкурентно спроможним задля завоювання медалей”, – зазначив Вадим Гутцайт.

Знаковим моментом яскравого заходу з нагоди участі України в Олімпійських іграх-2022, що проходив в прямому ефірі телеканалу UA:Перший, стала душевна процедура передачі символічної естафети української Олімпійської збірної від Токіо до Пекіна. Медалісти Ігор ХХХІІ Олімпіади, зокрема, Ксенія Сидоренко (синхронне плавання), Ірина Коляденко та Алла Черкасова (жіноча боротьба) передали національний прапор колегам з зимових видів спорту. Естафету прийняли Владислав Гераскевич, Іван Шмуратко, Уляна Дуброва, Олег Гандей.

За олімпійські медалі Пекіна змагатимуться на 12 українських спортсменів більше, як на попередній Олімпіаді в Пхьончхані.

“45 спортсменів представлять Україну на XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні в 12 спортивних дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку. Це на 12 атлетів більше, ніж на попередніх зимових Олімпійськи

Нагадаємо, що XXIV зимові Олімпійські ігри розпочнуться 4 лютого і триватимуть два тижні. Цього дня в китайському Пекіні буде запалено вогонь XXIV зимових Олімпійських ігор, гасло яких – “Разом заради спільного майбутнього”.

Фото: сторінка НОК України у Фейсбук