fbpx
Дозвілля
Він Дізель дотепно пояснив суть нового сервісу Share Credit Card (відео)

Сервіс Share.CreditCard, дозволить власникам банківських карт в разі необхідності дати доступ до своєї картки рідним, друзям або партнерам замість того, щоб переводити гроші. Тепер розробники вирішили розповісти про свій сервіс докладніше.

Отже, користувачі Share.CreditCard за допомогою мобільного додатку можуть надати іншим користувачам безпечний тимчасовий доступ до своєї картки, щоб оплатити покупку в безконтактних POS-терміналах або зняти готівку в банкоматах з підтримкою NFC. Для цього в додатку досить вибрати карту, адресата і суму, яку він зможе витратити з карти відправника. Одержувачу сервіс відправить повідомлення про те, які кошти йому доступні.

«Розшарити» свою карту зможуть користувачі гаджетів під управлінням будь-якої мобільної системи, а використовувати карту для оплати або отримання готівки за допомогою вбудованого NFC – власники android-пристроїв. На сьогодні NFC платежі приймають мільйони POS-терміналів і сотні тисяч банкоматів по всьому світу.

Новий глобальний сервіс Share.CreditCard використовує технологію Visa Token Service, API Приват24 і Processe Engine Corezoid.com і забезпечує найбільш високий рівень безпеки транзакцій, що дозволить йому стати альтернативою і розширити функціональність традиційних грошових переказів.

Першими скористатися новою послугою зможуть користувачі Privat24 Android починаючи з 4 листопада 2016 року.

Читайте також: Ось як виглядає утриманка після 5 років життя з «папіком»!

Джерело.

facebook