fbpx
Авто
Відсьогодні українці будуть по-новому здавати на права

З сьогоднішнього дня, 1 липня, іспити зі знання Правил дорожнього руху в Україні будуть здавати за новими екзаменаційними питаннями. Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС.

“Головний сервісний центр МВС представив нові екзаменаційні питання по знаннях Правил дорожнього руху, за якими з 1 липня будуть здавати іспити для отримання водійського посвідчення. Також з сьогоднішнього дня перевірити свою підготовку до іспиту можна безкоштовно на офіційному сайті”, – йдеться в повідомленні.

Начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій повідомив, що в нових тестах питання актуалізували, виправивши їх відповідно до сучасної ситуації на дорогах, більше уваги приділили практичним навичкам, які знадобляться майбутнім водіям під час керування транспортним засобом.

Також він зазначив, що питання згруповані відповідно до категорій водійського посвідчення.

“Таким чином, водіям легкових автомобілів, наприклад, не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусів або вантажівок. Тести орієнтовані на те, щоб людина, яка вивчила правила дорожнього руху, могла з легкістю відповісти на них. А до кінця 2017 року заплановано впровадження посиленого контролю над процесом складання іспитів – фото- і відеофіксація”, – підкреслив Криклій.

Інших змін теоретична частина іспиту не зазнала: тест триватиме 20 хвилин і складається з 20 питань, які обираються системою випадково, тому завчити екзаменаційний білет тепер не вийде. Тест обов’язково містить питання за 4 тематичними категоріями: 10 питань з правил дорожнього руху, 4 питання з улаштування та експлуатації транспортних засобів, 4 питання з основ безпеки руху та 2 питання з надання першої медичної допомоги.

Читайте також: Юридичний секрет, як не платити штраф за постановою про адміністративне правопорушення на дорозі!

Джерело.

facebook