fbpx

Відчиняю двері і вже навіть не дивуюсь – знову у нашій рукавичці люду побільшало. Син стоїть зі своєю спортивною сумкою. Точно знаю. що завтра ще й таксі з речами невістка пришле, а вже через місяць назад зі сльозами на очах покличе. І найприкріше, що він піде, завжди йде

Уже вісім років вони живуть разом, і після кожного з’ясовування стосунків вона його виганяє. Це другий шлюб мого сина. Від першого у нього є двоє дітей. У цьому союзі поки з дітьми не виходить. Перший час молодята жили у нас в квартирі. Але місця всім не вистачило, так як зі мною ще живе дочка з онуком, яка розлучилася з чоловіком, і молодший син.

Всього у мене четверо дітей. Нещодавно старша дочка поїхала на заробітки і залишила мені ще одного онука. Тому вп’ятьох ми живемо в двох кімнатах. Мого чоловіка не стало десять років тому. Старший син з невісткою вирішили жити у свахи: у неї трикімнатна квартира. Ось тільки характер у них обох запальний, і непорозуміння у них часта справа. І кожен раз після таких сцен, невістка виставляє речі мого сина за двері. Він їде до мене. Через кілька днів вона надсилає таксі з іншими його речами. Потім через місяць вони миряться, і син повертається до дружини. І так уже раз десять було. Це так набридає.

Ну, хіба це нормально? Дорослі люди. Синові тридцять вісім років, а невістці тридцять п’ять. А поводяться як діти. І щоразу це дуже ображає мого хлопчика. То його жене, то кличе назад. Щоразу вони ділять майно: телевізор, комп’ютер, шафу. Навіть смішно на це дивитися. І нам це приносить певні незручності, і так тісно жити. І за сина прикро. Але до сі, я ніколи не втручалася. А зараз мене це вже порядком дістало, тому що син у черговий раз приїхав з речами.

Тепер хочу поговорити з невісткою, але думаю як би чого нехорошого не зробити. Адже це їхня сім’я, невідомо як вона відреагує. Прошу сина, аби йшли на квартиру, але невістка і її мама проти такої ідеї категорично. Кажуть, що мають своє просторе житло, нащо у чужому домі сидіти.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page