fbpx
Дозвілля
Вдома, я трохи прийшла до тями, і почала думати, що робити далі. Як мені тепер поводитися з матір’ю мого чоловіка? Чи варто сказати їй, що я знаю про її вчинок? Або мовчати і робити вигляд, що нічого не сталося?

У мене досить хороші стосунки зі свекрухою. Не скажу, що ми як мати і дочка. Але ми цілком нормально спілкуємося і переносимо один одного. Звичайно, за роки життя ми мали розбіжності і невеликі конфлікти. Проте, ми живемо окремо і тому бачимося не часто. Все це позитивно впливає на обстановку і наші зустрічі проходять цілком мирно.

І ось недавно, я стала свідком однієї досить пікантній ситуації. Одного разу, я прийшла в будинок свекрухи без попередження. Я повинна була принести щось занести свекру незначне. Випадково опинившись біля їхнього будинку, я вирішила зайти. У нас є ключі від будинку один одного, і ми користуємося ними при необхідності. Так було і того дня. Я подзвонила в двері, ніхто не відкрив. Ну, думаю, занесу і поставлю. А з дому передзвоню і скажу, що заходила.

Я відкрила двері і увійшла. На кухні були квіти і два келихи. Тоді, я не подумала нічого такого. І раптом, почувся якийсь шум із спальні. Я вирішила подивитися, що там. Ох, краще б було мені не заходити в той день! Там була свекруха з якимось чоловіком. Коротше кажучи, я вибігла з квартири! Думала, що з сорому крізь землю піду! Це ж треба, увійти в такий момент! Добре ще, що мене не помітили! Ось було б незручно! У мене аж голова обертом пішла від такого! Ось від кого, а від свекрухи не очікувала!

Вдома, я трохи прийшла до тями, і почала думати, що робити далі. Як мені тепер поводитися з матір’ю мого чоловіка? Чи варто сказати їй, що я знаю про її вчинок? Або мовчати і робити вигляд, що нічого не сталося?

Цілий день я була сама не своя. Чоловік все питав, що зі мною сталося. А мені так хотілося поділитися з ним, ця таємниця просто з’їдала мене зсередини. Весь тиждень я ігнорувала маму мого чоловіка. На її дзвінки я не відповідала, в гості не приходила. Пробачила, щоб чоловік передав, що я себе не добре почуваю. Але так не може тривати вічно.

У мене все перемішалося в голові, і я не знаю, як буде правильно! Мовчати і прикривати свекруху або розповісти все і  зруйную сім’ю.

От як мені бути, а?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.