fbpx

Валя збиралася зі своїм коханим летіти в Туреччину, відпочити та зустріти Новий рік. Перед від’їздом взяла відгул, проте Арсену нічого не сказала, хотіла зробити сюрприз

Валя збиралася зі своїм коханим летіти в Туреччину, відпочити та зустріти Новий рік. Вона так довго мріяла про цей момент і хотілось щоб він швидше настав. І нарешті, залишились раховані дні. До поїздки все було готове. Чемодани складені, лишилось лише якісь дрібнички покласти. Правда жінка хотіла купити собі щось таке екстравагантне і особливе. Не мала часу вирватись з роботи, то ж залишила цю справу на останній день, перед від’їздом. Арсену про відгул нічого не сказала, щоб зробити йому гарний сюрприз. Щоб щось вибрати потребує багато часу та терпіння.

Як на диво, день був дуже вдалим. Вже в другому магазині, в який зайшла Валентина, побачила вбрання, яке їй сподобалась. Приміряла і як на неї пошите. Гарно лягло по талії та й колір молодіжний і личить їй. Жінка відразу зробила собі приємну покупку і радісно попрямувала додому. Вони з Арсеном ще й цей день проведуть разом. В неї ніколи часу не має. Вона власниця фірми, то ж мусить все припильнувати та й на ній найбільша відповідальність. Її обранець часто не задоволений, що так мало часу присвячує йому. Але ж вона інакше не може, щоб щось мати потрібно важко працювати. Виснажує себе, але це того варте.

Валя швиденько забігла на третій поверх і тихенько відкрила свою квартиру. Здивує ж вона Арсена! Та вже в коридорі почула,якийсь підозрілий шум та сміх. Серце якось тривожно защеміло. Не хотілось думати про найгірше, але саме так виглядало. Зробила неабиякий сюрприз собі, прийшла додому без попередження.

Тихо привідкрила спальню і побачила на своєму ліжку незнайомку, над якою нахилився, її коханий чоловік, і ніжно цілував свою гостю. Вони навіть не почули її повернення. В очах потемніло, а в серці утворилась глибока пустка. І лиш її зойк, що вирвався з грудей, привів парочку в реальність. Арсен зблід, розумів чим це грозить. Вони ще не встигли одружитись, і він лишиться всього, що тепер має. Дівчина швидко зірвалася, прошмигнула повз власницю квартири і швидко вибігла. Арсен щось плутано пояснював , про те що йому було скучно самому і знайшов собі розвагу. Та й взагалі то вона винна в тому всьому, мало уваги приділяла йому. Чемодан чоловіка теж вже був зібраний до поїздки. Валя його принесла і показала на вихід.

Поки вона працювала та забезпечувала їх повністю і виконувала забаганки людини, яку любила, її нагло обдурювали та використовували. Розважалися ще й за її гроші. Жінка розуміла, що чоловіка, який так підло поступав з нею пробачати не можна. Хоч би десь в готелі зустрічався зі своєю пасією чи винаймав квартиру. А то ж нагло приводив у її квартиру, в її ліжко. Такої підлості вона ще не зустрічала. Арсен пробував вговорити Валентину, надіявся на її милосердя. Та вона була непохитна. Вигнала зі своєї квартири і зі свого життя. Переболить!

Полетить одна і відпочине. А згодом зустріне достойну людину, яка буде надійною і матиме підтримку та опору сильного плеча. Так сама себе заспокоювала, щоб не дати волю емоціям. Часу не було на смуток. Треба докласти в чемодан те що потрібно їй буде, перевірити чи що не забула та документи всі взяти. Валентина пару годин поспала і з самого ранку вже сиділа в літаку та летіла відпочити від праці, проблем та непотребу, який впустила в своє життя.

Галина Мазурик, “Повернулась без попередження”

You cannot copy content of this page