fbpx
Дозвілля
В Україну йде похолодання

В Україні в понеділок, 28 листопада, у західних, північних та Вінницькій областях очікується невеликий мокрий сніг. На решті території країни вночі випаде помірний, вдень невеликий дощ і мокрий сніг. У південних областях вдень без опадів, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер буде переважно західний зі швидкістю 7-12 м/с, у південній та східній частині – місцями пориви 15-20 м/с. Температура в понеділок буде коливатися від 3°С морозу до 2°С тепла, у південних, східних і Дніпропетровській областях повітря прогріється до 1…6°С тепла.

У Києві завтра буде невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер очікується західний зі швидкістю 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби буде 0°С.prognoz-pogody

У вівторок, 29 листопада, в західних, північних, більшості центральних областей України очікується невеликий сніг, вдень на заході – помірний сніг. У той же час на півдні і сході буде без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця.

Вітер очікується переважно північно-західний зі швидкістю 7-12 м/с, у західних областях – місцями пориви 15-20 м/с. У західних, північних, центральних і Харківській областях вночі похолодає до 3…8°С морозу, а вдень температура підвищиться до 0…5°С морозу. У південних, Донецькій та Луганській областях вночі очікується 0…5°С морозу, вдень буде від 3°С тепла до 2°С морозу.

У Києві у вівторок очікується невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер збуде північно-західний зі швидкістю 7-12 м/с. Вночі похолодає до 4-6ºС морозу, а вдень повітря прогріється до 0…2°С морозу.

Читайте також: Аплодую стоячи “дибілам” котрі написали цю статтю!!! Пост журналістки підірвав мережуprognoz-pogody1

Джерело.